Общество

День Борової. 7 жовтня 2011 р.

Тільки тут моя єдина рідна сторона

Борівщина лагідна і мила,
Водночас велична і проста.
Ти мене з дитинства полонила,
Ти навчила радості й добра.                                                   

Є свято, якого з нетерпінням чекають всі жителі, бо воно стосується кожного – це День села. Незважаючи на те, що надворі вже жовтень, в День народження Борової погода була  чудовою, тож старання всіх організаторів свята – райдержадміністрації, районної ради,  селищної ради, районного і сільських будинків культури не минули даром. У всіх присутніх був чудовий настрій.

 

На центральній площі селища вирував ярмарок, на якому можна було за зниженими цінами купити все необхідне: овочі, фрукти, м’ясо і сало, рибу, олію, зерно, муку, цукор… А поруч звучали українські народні пісні у виконанні Піско-Радьківського фольклорного ансамблю.

З Днем села всіх борівчан і гостей селища привітали перший заступник голови РДА Костянтин Панфілов, голова районної ради Євген Жук і селищний голова Олександр Тертишний. Вони побажали всім здоров’я  міцного, чистого неба і людського тепла. Щоб  наше селище розросталось  і  квітнуло, завжди  щоб тут дзвеніла пісня  крилата, гули  новосілля,  весілля, щоб радості й  щастя  було  в  нас  багато. Щирі вітання звучали і від голів сільських рад, які теж завітали на свято.

Традиційно, на День села вшановують людей, які доклали багато зусиль для процвітання рідного краю. Селищний голова вручив Подяки за багаторічну сумлінну працю, активну участь у громадському житті, високий професіоналізм В.М.Анікіній, В.М.Гаморі, Л.К.Дзябурі, В.М.Курлаповій, а також Олександру Шевченку – за участь і перемогу в конкурсі на кращий ескіз герба нашого селища.  
На свято запросили  родини, які багато  років живуть у злагоді, у  мирі, любові  і взаєморозумінні. Так, родина Кравцових Івана Івановича та Віри Олексіївни відсвяткували своє золоте весілля.  Щирі вітання лунали і на адресу сім’ї Ковальових Сергія Петровича і Олександри Максимівни, які відзначили срібне весілля. 

Від людей їм  подяка велика і щира, а від працівників культури та аматорів сцени в подарунок пісні.

Саме в День села свій перший річний ювілей відсвяткував маленький борівчанин Рома Піднебенний. Разом  зі своєю мамою Римою (до речі, їй як працівнику культури незвично бути глядачем на великому святі) він вийшов на імпровізовану сцену за подарунком.

Кращими дворами Борової було визнано подвір’я Виноградських Володимира Івановича та Ірини Іванівни, Сирих Ігоря Івановича та Любов  Павлівни і Гарних Олександра Федоровича та Раїси Іванівни. Їм вручено пам’ятні подарунки.

І який же день села без польової каші? Смачним кулішем, варениками працівники селищної ради пригощали всіх гостей свята.

Перетягування канату, підняття гирі, армрестлінг – цим займалися справжні чоловіки Борової. А організували спортивні змагання начальник відділу ФК та спорту РДА Валерій Малашик і голова СТ «Колос» Тетяна Жупан.

Не сумували і найменші жителі Борової – вони мали можливість пострибати на батутах, з’їхати з високої гірки, посмакувати солодкою „ватою” і покататися на дитячих автомобілях.

Довго над Боровою звучали милозвучні українські пісні, а свято продовжилося ввечері масовим гулянням та дискотекою.

Селищна рада щиро дякує всім приватним підприємцям, які надали спонсорську допомогу для проведення свята.

Олена КОЛЕСНІКОВА.

На знімках: під час проведення Дня Борової.