Образование

Позитивний заряд для навчання

Позитивний заряд для навчання

dms3Музика – це чудодійна сила, здатна врятувати від біди, підбадьорити, виховати у дітей почуття доброго та прекрасного.

 У День музики вітають всіх, хто любить музику, хто присвятив їй своє життя, хто створює нові мелодії, виконує їх або просто слухає.

1 жовтня у Борівській дитячій музичній школі відбулося незабутнє свято до Дня музики. Особливо хвилюючою була ця подія для 12 маленьких музикантів – початківців. Вони вже місяць навчалися в музичній школі, освоїлися, подружилися з хлопцями й дівчатами, які тут навчаються. Спеціально для першокласників старші діти разом зі своїми викладачами приготували й провели чудовий концерт, щоб малеча побачила, яких висот можна досягти, якщо наполегливо трудитися.

dms2

Директор музичної школи Л. В. Жук привітала всіх присутніх зі святом і представила гостей – депутата Харківської обласної ради Сергія Федченка, завідуючу відділом культури і туризму Борівської РДА Світлану Шведченко, представників Південної залізниці. Кожному учаснику концерту залізничники вручили подарунки, а для всіх учнів музичної школи подарували чудовий акордеон. Викладач Валентина Невмирич взяла в руки інструмент, щоб всі почули, як  чудово він звучить.  «Дивіться, наче сам грає», - з захопленням промовила вона.  Дійсно, якісний інструмент -  це чудовий подарунок юним музикантам.

dms1

Малюків-першокласників привітали також і їхні батьки. Від їх імені виступив Валерій Озерний, який побажав дітворі наполегливо навчатися і відчувати всім серцем неповторну красу музики. У свою чергу, найменші юні музиканти пообіцяли бути слухняними та дали клятву першокласника.

Учні, педагоги й батьки вихованців висловлюють щиру подяку Сергію Федченку, який надав спонсорську допомогу для ремонту приміщення закладу.

Тож юні музиканти відчули себе справжніми артистами та отримали позитивний заряд для подальшого навчання.

Тетяна КОЛЕСНІК.