Образование

Весела подорож школярів Ізюмської школи

Весела подорож

22 вересня учні 8-9 класів Ізюмської ЗОШ уже втретє за останні 2 роки відвідали м. Харків з екскурсією. Під час поїздок ми побували в Харківському зоопарку, побачили веселу музично-розважальну програму з  участю дельфінів у дельфінарії, здійснили заочну подорож у космос, відвідавши планетарій. Для нас провели цікаву багатогодинну екскурсію в Харківському музеї природи. І кожного разу наша екскурсія закінчувалася (за бажанням учнів) відвідинами торгово – розважального комплексу «Караван», у якому знаходиться дитячий розважальний центр «Ігроленд» та ковзанка.

Цього разу наша чергова екскурсія до м. Харків мала суто розважальний характер. Діти з великим задоволенням весело провели час в оновленому центральному парку культури та відпочинку ім. Горького, де отримали масу неперевершених вражень під час катання на різноманітних атракціонах: «Американські гірки», «Колесо огляду», «Єгипет», «Англія», кімната страху тощо. Дуже сподобались не лише атракціони, а й зовсім новий казковий вид парку, який приваблює до себе всіх бажаючих відпочити й цікаво провести час.

Після парку відпочинку уже за традицією всією групою покаталися на ковзанах. Мрія дітей – було б добре, якби у Боровій існував хоча б сезонна ковзанка, яку можна було б відвідувати на вихідних із сім’єю. Також за бажанням діти мали можливість випробувати свої сили і вдачу на ігрових автоматах та відвідати салон перегляду короткометражних фільмів «5Д».

Кульмінацією екскурсії став похід до кінотеатру «Познань» на перегляд фантастичного боєвика «Обитель зла и возмездие» у форматі «3Д» із Мілою Йовович у головній ролі. Широкий екран, звукові ефекти, формат зображення  вразили дітей, дали можливість побачити і сприйняти фільм зовсім по-іншому, по-новому.

І взагалі, враження від екскурсії у дітей залишились найкращі. Вони з нетерпінням чекають на чергову подорож.

А допомагали нам у реалізації таких екскурсій директор ВАТ «Оскіл» О.М. Кисельов, бухгалтер ВАТ «Оскіл» С.І. Безкоровайна, водій Л.О. Артемьєв, яким ми всі дуже вдячні за співпрацю.

Ірина КОСТАРЄВА, Ірина УДОВЕНКО.

Класні керівники Ізюмської ЗОШ І-ІІІ ст.