Авторское, Новости Украины

Борівчани – чемпіони

Борівчани – чемпіони28 вересня 2014 року відбувся футбольний турнір серед ветеранів (за 40 років) на стадіоні цукрового заводу в м. Куп`янськ, який було приурочено пам`яті колишнього директора цього заводу Є.В.Бездєнєжного.

Турнір проводився за ініціативи міського голови, при підтримці кандидата в народні депутати України, президента ФК «Мрія» та директора «Східної рибної компанії» Олега Лущика серед чотирьох команд: Дворічанський район, Куп`янськ-Вузловий (ветерани ФК «Локомотив»), збірна м. Куп`янськ та наш Борівський район.

Після вшанування пам`яті хвилиною мовчання та урочистого відкриття в першому півфіналі зустрілися команди Дворічанського району та збірної команди Куп`янська. З перших хвилин ініціативу в грі взяли ветерани Дворічанського району. Постійні атаки воріт та удари з середньої відстані принесли перемогу Дворічанам з рахунком 2:0. В другій півфінальній грі зустрілися команда Борівського району та збірна Куп`янська-Вузлового. При рівній грі, в основний час було зафіксовано нічийний результат 1:1, гол на рахунку Юрія Савченка. За регламентом переможець повинен був визначитися в серії 11-метрових ударів. І тут удача була на боці борівчан – 4:3 і вихід до фіналу.

За ІІІ місце, в грі між двома куп`янськими командами, перемогу отримала команда ветеранів ФК «Локомотив» з Куп`янська-Вузлового. В грі за І місце між командами Дворічанського та Борівського районів точилася запекла боротьба. Після першого тайму на табло були нулі. В середині другого тайму борівчани повели в рахунку після гола Олексія Мавлєтбаєва, але через декілька хвилин дворічани зрівняли рахунок. За 5 хвилин до кінця гри, завдяки забитому м`ячу Василем Дураном, борівчани повели в рахунку і утримали цей результат до фінального свистка. 2:1 і команда ветеранів Борівського району вперше в своїй кар`єрі стала чемпіоном подібного турніру.

Хочеться зауважити, що одночасно з футбольними баталіями проходили і змагання з волейболу між чотирма куп`янськими командами.

По завершенню турнірів були підведені підсумки змагань та проведено нагородження призами та кубками. В кожній команді кращим гравцям були вручені волейбольні та футбольні м`ячі. В команді ветеранів Борової кращим гравцем було визнано Василя Дурана.

Всі команди було нагороджено кубками, а найбільший, золотий, та звання чемпіона турніру отримала команда ветеранів Борівського району. По завершенню змагань всі учасники мали можливість поспілкуватися між собою за смачною кашею та чашкою чаю, а діти безкоштовно ласували солодощами та морозивом.

На завершення хотілося б назвати тих, хто приніс перемогу Борівському району. Це Костянтин Мустафаєв, Олександр Судаков, Ігор Грабар, Віктор Молчанов, Валерій Низовий та Василь Мизюк з Борової; Павло Мизюк, Юрій Савченко, Віктор Корх, Олексій Мавлєтбаєв з Ізюмського; Василь Дуран, Сергій Лукомський з Першотравневого; Юрій Степаненко та Валентин Мальований з Шийківки.

Вітаємо наших земляків з перемогою та бажаємо їм успіхів в усіх подальших змаганнях.