Авторское, Новости Украины

14 жовтня — День українського козацтва

Шановні козаки Борівщини!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради сердечно вітаємо вас з Днем українського козацтва.

Це свято – данина глибокої шани нашого народу незабутнім сторінкам історії українського національно-визвольного руху, визнання звитяги та героїзму наших пращурів-козаків, які в усі часи були поборниками вільного життя у незалежній державі.

Символічно, що День козацтва ми відзначаємо разом із величним православним святом Покрови Пресвятої Богородиці, яка традиційно вважається покровителькою та заступницею українського народу і впродовж століть надихала козаків, надавала їм наснаги та сил у боротьбі.

Сьогодні козацька ідея має в Україні широке коло послідовників та прихильників у всіх регіонах, у тому числі і на Борівщині, а козацькі об’єднання роблять вагомий внесок у збереження історичної пам’яті та утвердження національної свідомості. У глибині душі кожного українця живе козак: воїн, який нічого не боїться і за рідну землю без роздумів віддасть своє життя.

Щиро зичимо всім козакам та їх родинам щастя, міцного козацького здоров’я, наснаги у відродженні кращих національних традицій. Слава Україні!

З повагою,

Віталій Кіян, голова районної державної адміністрації та Євген Жук, голова районної ради.