Общество

З повагою до людини похилого віку

З повагою до людини похилого віку
vbТрадиційно кожного року в с. Чернещина вшановують ветеранів і людей похилого віку. На свято прийшло близько ста чоловік. Усміхнені, з гарним настроєм, вони раділи, що зустрілися знову великою дружньою родиною.

З Днем похилого віку і Днем ветерана присутніх привітали Герой України Анатолій Криворучко, Чернещинський сільський голова Світлана Вразовська, голова ветеранської організації Раїса Гунько. Генеральний директор агрофірми „Новий шлях” Олексій Гомон подякував колишнім працівникам за той міцний „фундамент”, який вони заклали, і поділився успіхами агрофірми: „Завдяки вам, вашій плідній багаторічній праці нам вдається кожного року отримувати гарні врожаї, високі надої молока. Вашу справу продовжують діти, онуки, яким ви передали у спадок цінний досвід. Цього року ми зібрали гарний врожай соняшнику – 36,9 ц/га, який був посіяний на площі 354 га. Отримали високу врожайність товарної кукурудзи на зерно – 62,1 ц/га. Добре працювали на збиранні цих культур комбайнери Олександр Забийворота, Сергій Северин, Юрій Марченко, Василь Бараннік, водії Володимир Єрмола, Олег Родін, Сергій Бондаренко, Віталій Вразовський, Віталій Северин, Володимир Ладанець, Василь Сидоренко. Велика заслуга в тому, що ми отримали добрий врожай, головного агронома агрофірми „Новий шлях” Віктора Северина: всі необхідні агротехнічні заходи проводилися вчасно, було внесено необхідну кількість мінеральних добрив, своєчасно проводився обробіток від шкідників та хвороб.
У нашій агрофірмі є сушарка, на якій за добу просушується 300-400 тонн кукурудзи. За допомогою до нас зверталися керівники агрофірм інших районів, тож вже просушено більше 5 тисяч тонн кукурудзи. На сушарці були задіяні Олександр Гнилицький, Петро Мельник, Анатолій Старіков.
Олександр Кірюхін, Сергій Гунько, Олександр Хомчик, Роман Солонічев, Світлана Білан, Зінаїда Грабар, Руслан Печериця, Михайло Чорномаз працювали на току Завдяки тому, що влітку тваринництво агрофірми забезпечили зеленими кормами, значно зросли надої молока. Вчасно було проведено сівбу озимої пшениці елітним насінням і І репродукції на площі 819 га. Посіяні високоякісні сорти „Одеська 267”, „Єрмак”, „Розкішна”, „Єсаул”. Проведено обробіток зябу з одночасним внесенням мінеральних добрив. На сівбі і обробітку зябу трудилися Сергій Забийворота, Сергій Павленко, Віктор Купріянов, Валерій Хомчик, Євген Волохатий, Сергій Гунько, заворуєв ігор. Всі польові роботи в агрофірмі закінчилися, приступили до ремонту сільгоспінвентаря.”
Виступ генерального директора агрофірми „Новий шлях” Олексія Гомона, звичайно, порадував усіх присутніх у залі, було приємно, що серед тих, кого назвали кращими працівниками, були рідні, знайомі, сусіди. Свято продовжувалося багатим застіллям – як завжди смачні страви приготували завідуюча їдальнею Тетяна Янчинська і кухар Світлана Робейко, допомагали їм працівники Чернещинської сільської ради Людмила Дацюк та Ірина Павленко. А потім були улюблені пісні, танці, теплі спогади про друзів, роботу, якій віддавалися завжди сповна. І в мене на душі теж було тепло від того, що познайомилась, поспілкувалася з кращими людьми села - добрими, працьовитими, досвідченими. А ще й тому, що в цьому селі, дійсно, ставляться до людей похилого віку з повагою.

Нова фотогалерея висвітлює наглядніше це свято.
Тетяна ГУНЬКО.

Один комментарий на “З повагою до людини похилого віку

  1. Приємно, що у наш важкий час ще є господарства, у яких самовіддано працюють люди та вміють відпочивати великою дружньою родиною.

Комментарии закрыты.