Поздравления

Свято освітян та юристів. 2012 р.

7 жовтня – День працівників освіти

kvityШановні працівники освіти!

      Від щирого серця вітаємо вас із професійним святом.

Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.

      Висловлюємо вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

     Хай засіяна невтомною працею освітянська нива урожаїть новими талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами й здобутками в житті, а слово вчителя буде завжди святим і чистим на землі.

Бажаємо вам міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України!

       8 жовтня – День юриста

Шановні служителі закону!

Сердечно вітаємо вас із професійним святом – Днем юриста! Бути юристом - висока честь і величезна відповідальність. Адже забезпечення прав та свобод кожного громадянина, розбудова демократичної правової держави залежать саме від вас.

Твердо віримо, що високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності допоможуть вам завжди бути на висоті вимог нашого часу.  Бажаємо вам плідної роботи та подальших успіхів у зміцненні законності та правопорядку, міцного здоров’я, особистого щастя, родинного добробуту на довгі роки.

9 жовтня - Всесвітній день пошти  

             Шановні працівники поштового зв’язку!

      Від імені районної державної адміністрації та ра-йонної ради прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!
 Щодня багато людей користується послугами поштового зв’язку, відправляючи листи, телеграми, поштові перекази, передплачуючи й отримуючи улюблені газети й журнали.

      Кожен з ваших клієнтів розраховує на оперативність і високу якість послуг. Приємно, що поштовики Борівщини усвідомлюють це, намагаються якнайповніше враховувати зауваження і пропозиції громадян, налагоджувати з ними взаємовигідну співпрацю, дбають про розширення ринку поштових послуг, зміцнення довіри споживачів.

       Нехай вам завжди посміхається доля та дарує міцне здоров’я й довголіття, а вісточки, які ви приносите людям, будуть лише радісними. Щастя і благополуччя вам і вашим родинам!

З повагою,

Микола КРАВЦОВ.

Голова Борівської райдержадміністрації.

Євген ЖУК.

Голова районної ради.