Образование

Тим, хто пізнати добро допоміг

Тим, хто пізнати добро допоміг

Одна з найблагородніших місій на цій землі – передавати молодшому поколінню найкращі надбання людства, які накопичувалися тисячоліттями. Скільки треба для цього докласти зусиль, мати терпіння, витримки, любові до дітей, аби залишити слід в дитячих душах та щоб зусилля не були марними! Серця педагогів завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю. Цими чудовими якостями вони щедро діляться зі своїми учнями.

 

Так, саме для них, наших дорогих освітян,  напередодні професійного свята у Борівському районному будинку культури відбувся урочистий концерт. Сюди запросили працівників освіти району, ветеранів. Усіх присутніх з професійним святом привітали заступник голови Борівської РДА Костянтин Панфілов та начальник відділу освіти Борівської РДА Наталія Радченко. За сумлінну творчу працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти Грамотами Головного управління освіти і науки Харківської області було нагороджено Н.М. Балакирську, В.Ф.Мальованого, Т.М.Мостову. Почесні грамоти Борівської районної державної адміністрації та Борівської районної ради були вручені Л.Ф.Грячовій, С.В.Мостовому, С.П.Носику. Також багатьом освітянам району вручили Грамоти та Подяки відділу освіти Борівської районної державної адміністрації.

Цікавинкою свята було те, що кожній школи присвоїли «титул» (за активність, участь у конкурсах і змаганнях та ін.). На сцену запрошувалися представники  навчальних закладів, яким вручали символічні медалі. Їх радо вітали художніми номерами саме ті, кому присвячують свою невтомну працю педагоги – учні. Крім того, освітянам дарували свої виступи працівники і аматори Борівського районного будинку культури.

До всіх привітань, які лунали того дня, дозвольте додати: бажаємо вам, дороги вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

Тетяна КОЛЕСНІК.

Один комментарий на “Тим, хто пізнати добро допоміг

  1. Дякую всім вчителям за невтомну щоденну працю!

Комментарии закрыты.