Официально

На апаратній нараді 4 жовтня 2011 р.

На апаратній нараді 4 жовтня 2011 р.

Початок опалювального сезону

На апаратній нараді, що відбулася в райдержадміністрації, по першому питанню - про початок опалювального сезону - доповів заступник голови райдержадміністрації Сергій Шутько.

Він зазначив, що від 30 вересня 2011 року затверджені розпорядження головами Харківської обласної і Борівської районної державної адміністрації  „Про початок опалювального сезону”. Начальник відділу освіти  Наталія Радченко доповіла про те, що всі навчальні заклади, які опалюються  твердим паливом, розпочали опалювальний сезон. Вугіллям заклади забезпечені до кінця року. Головний лікар ЦРЛ Любов Віннікова також повідомила про готовність медичних закладів до опалювання. Гороховатський, Піско-Радьківський та Богуславський сільські голови запевнили присутніх: в дитячих навчальних закладах, що працюють на територіях їхніх сільських рад, вже тепло.

Соціальне обслуговування

Про соціальний захист одиноких непрацездатних громадян і пенсіонерів доповіла начальник управління праці та соціального захисту населення Оксана Гамора. Вона наголосила на тому, що виявленням і обслуговуванням даної категорії громадян займається Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Борівської РДА. За 9 місяців поточного року працівники Територіального центру надали допомогу 882 громадянам. Навантаженість на 1 соціального робітника складає 13 чоловік, що значно перевищує норму. Відділення соціальної допомоги вдома надає  45 видів різних послуг. Працівниками ведеться робота по забезпеченню підопічних, що мають пічне опалення, твердим паливом на осінньо-зимовий період. У відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги на обліку перебуває 597 громадян, які потребують матеріальної допомоги.  

Про доступ до публічної інформації

На виконання доручення голови РДА Володимира Сенчука для перевірки виконкомів щодо виконання ними Закону України „Про доступ до публічної інформації” була створена комісія, яку очолила заступник голови райдержадміністрації Ольга Суховій. Вона й доповіла про результати перевірки: "Комісія встановила, що у виконкомах є закріплені особи, відповідальні за забезпечення доступу до публічної інформації. Наявні та облаштовані спеціальні місця для роботи із документами, що містять публічну інформацію, їх копіями та відповідною оргтехнікою. Своєчасно оприлюднюються проекти нормативно-правових актів, уся інформація постійно оновлюється. Але в деяких виконкомах є й недопрацювання. Для їх усунення комісія рекомендує звернутися за консультативною допомогою до юридичного сектору апарату райдержадміністрації."