Общество

Привітали вихователів зі святом

Привітали   вихователів  зі святом

sadikВ житті є речі, які ніколи не знецінюються, не тьмяніють, не забуваються. Це рідна земля, мамина любов, дитячий садочок. Навіть через багато – багато років діти пам’ятатимуть і перші віршики й казки, і прогулянки, і свята в садочку, і перші незграбні літери, і смачну кухню, і чисте подвір’я. Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все їхнє майбутнє.

27 вересня – Всеукраїнський день вихователя і всіх дошкільних працівників. Відзначення свята відбулося і у ДНЗ №1 « Берізка», там пройшли святкові розваги  « Дошкільнята - веселі малята». М.Є. Пацьора, яка була ведучою свята, розпочала захід словами щирих побажань своїм колегам - працівникам дошкільної освіти: добра, надії, побільше приємних моментів в їхній праці, щоб збувалися всі їхні мрії.  В святково прикрашеній залі зібралися працівники ДНЗ, його вихованці, батьки та гості.  Діти старшої групи привітали всіх піснею «Детский сад», яка супроводжувалася запальними рухами.

На свято також завітав почесний гість: селищний голова  О.В. Тертишний, він привітав всіх зі святом, побажав міцного здоров’я, успіхів та процвітання і вручив квіти та подяки  за сумлінне виконання своїх обов’язків працівникам ДНЗ: С.В.Коцар, Т.І.Титаренко та О.В. Матвієнко.

Після нагороджень та вітань  були розваги -  весела гра « Знайди друга». Дітлахам роздали різнокольорові паперові сердечки, з якими вони танцювали, а після зупинки музики знаходили собі пару за кольором. На кожному з таких сердечок були написані яскраві побажання, тож діти після гри подарували їх своїм улюбленим вихователям та працівникам садочку. Потім для дошкільнят була гра, де вони за допомогою жестів показували працівників ДфЗ: пралю, кухаря та ін.

Вихованці молодшої групи виконали танок» Улыбка», а середня група здивувала всіх оригінальним номером «Веселі кухарі». До зали занесли великий спечений пиріг, діти заспівали про нього пісню під акомпанемент  Т. Ф. Стрельнік. І, звичайно ж, впродовж усього свята дошкільнята вітали всіх чудовими віршиками.

З завершальним таночком для всіх працівників ДНЗ № 1« Берізка» виступила старша група.

 Крім чудового розважального концерту, дошкільнята з допомогою вихователів підготували виставку малюнків « Барви дитинства» та фотоколлаж « Дитсадок – наш милий дім», які всі присутні після святкової програми змогли детально роздивитися. 

Дошкільний вік - один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, тож  ми приєднуємося до привітань на адресу вихователів і всіх дошкільних працівників!

Наталія Василенко.