Общество

Подарунки дітям

Подарунки  дітям

hrestОдна патронажна медсестра Ольга Похвалій і голова районного товариства Червоного Хреста Антоніна Щербак - лише в складі двох чоловік Борівська організація Червоного Хреста допомагає інвалідам, самотнім громадянам похилого віку, багатодітним сім’ям, дітям-сиротам нашого району. І окрім матеріальної допомоги, Червоний хрест надає не менш важливу - психологічну підтримку хворим та самотнім.

Благодфійницька діяльність в усі часи була дуже важливою складовою у роботі ТЧХ. Так, купуючи марки, які працівники районного товариства Червоного Хреста розповсюджують по організаціях і підприємствах району, ви всі допомагаєте людям, які потребують уваги і матеріальної допомоги. До речі, Антоніна Щербак вже неодноразово проводила акцію «Щедра марка» і кошти, отримані від цього, використовуються для благодійницької діяльності.

Наприклад, минулого тижня багатодітна сім’я Чернікових з Підвисокого отримала в подарунок від районного товариства Червоного Хреста двоярусне ліжко, яке сім’я самостійно купити не може, бо воно дорого коштує. Тому такому потрібному подарунку дуже зраділи і дітвора, і батьки Павло Іванович та Ольга Валентинівна. На питання, хто з семи дітей спатиме на новому ліжку, мати відповіла, що це для найменших діток.

Вручити ліжко до Чернікових приїхали голова обласного товариства Червоного Хреста Костянтин Башкіров, начальник служби у справах дітей РДА Наталія Мірончук, голова районного ТЧХ Антоніна Щербак, патронажна медсестра Ольга Похвалій. 

Костянтин Євгенович подякував усім, хто підтримує програми Товариства Червоного Хреста України. Він наголосив на тому, що сьогодні кожен може стати волонтером, допомогти матеріально чи морально.  «Ви можете допомагати нам у будь-якій доступній для вас формі – фінансами, особистою працею, порадами, своєю участю в діяльності організації» - звертаючись до жителів Борівщини, додала Антоніна Щербак. 

Наступного дня сім’я Чернікових отримала від районного товариства Червоного Хреста і велосипед, який теж дуже необхідний для сільських дітей.

Олена КОЛЕСНІКОВА.