Авторское, Новости Украины

У райдержадміністрації

Бюджет – основа життєдіяльності села

Відбулося спільне засідання колегії Борівської районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району, яке провів голова РДА Віталій Кіян. На порядок денний були винесені питання: «Про роботу виконавчого комітету Гороховатської сільської ради по здійсненню делегованих повноважень органів виконавчої влади; «Про підсумки підготовки до сталого функціонування об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Борівського району в опалювальному сезоні 2014-2015 років»; «Про культурно-масову роботу закладів культури Борівського району».

З першого питання інформував Гороховатський сільський голова Віктор Палієнко. Заслухавши та обговоривши його доповідь, колегія, прийняла рішення, спрямоване на підвищення ефективності діяльності ради, зокрема, виконання доходної частини бюджету, залучення для цього всіх наявних резервів.

З цією метою слід переглянути договори оренди землі, які знаходяться в межах населених пунктів, а по землях, які знаходяться за межами населених пунктів внести пропозиції райдержадміністрації по приведенню ставок сплати за оренду землі до діючого законодавства; вирішити питання з погашення заборгованості по договорах оренди комунального майна.

В рішенні колегії також йдеться про необхідність дотримання стабільної цінової ситуації, належне утримання соціальної сфери, санітарного стану на території ради, залучення безробітних на оплачувані громадські роботи та 100-відсоткове використання коштів, передбачених на це; поновлення схеми оповіщення керівного складу цивільної оборони сільської ради на випадок надзвичайної ситуації. Наголошено також на ряд інших важливих питань, які потребують негайного вирішення.

Розглянуто протокольно і прийнято рішення з питань: «Про підсумки підготовки до сталого функціонування об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Борівського району в опалювальному сезоні 2014-2015 років»; «Про культурно-масову роботу закладів культури Борівського району».

Любов Мухіна.