Авторское, Новости Украины

До уваги передплатників!

З 12 вересня 2014 року в об’єктах поштового зв’язку УДППЗ «Укрпошта» розпочато передплату на періодичні друковані виданння, в тому числі, на районну газету

«ТРУДОВА СЛАВА» на 2015 рік.

Передплата на видання загальнодержавної сфери розповсюдження проводиться за «Каталогом видань України на 2015 рік» і триватиме до 16 грудня 2014 року включно.

Передплата на зарубіжні видання проводиться за «Каталогом видань зарубіжних країн на І півріччя 2015 року» та триватиме:

-                     до 28 жовтня 2014 року - на видання адресної системи експедирування,
позначених двома зірочками (**);

-                     до 12 листопада 2014 року - на видання карткової системи експедирування по окремому списку видань ранніх термінів здачі замовлень;

-                     до 03 грудня 2014 року - на видання адресної системи експедирування, крім видань, позначених двома зірочками (**);

-                     8 грудня 2014 року - на видання карткової системи експедирування, крім видань карткової системи експедирування по окремому списку видань ранніх термінів здачі замовлень.

Передплата на видання, які включені до «Каталогу місцевих періодичних видань 2015» триватиме до 20 грудня 2014 року.

Приймання передплати здійснюється в усіх операційних залах відділень поштового зв’язку, у пунктах приймання передплати, а також безпосередньо листоношею на доставній дільниці.

Будемо раді надати Вам послугу з розповсюдження періодичних друкованих видань за передплатою. Передплачуйте та отримуйте улюблені періодичні друковані видання через мережу Укрпошти.