Поздравления

З Днем бібліотекаря, усиновлення та людей похилого віку!

iШановні бібліотекарі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Ви є правжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості.

Задовольняючи наукові і культурні потреби громадян, ви  забезпечуєте нерозривний зв’язок минулого і сьогодення, одержання повного огляду інформації зі світового простору, сприяєте піднесенню інтелектуального рівня народу.

 

Бажаємо вам, шановні бібліотекарі, творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі.

Володимир СЕНЧУК.

Голова Борівської районної державної адміністрації.

Євген ЖУК.

 Голова районної ради.

З Днем похилого віку і Днем ветерана!

В перший день жовтня відзначається День похилого віку і День ветерана. В цей день ми вшановуємо тих, хто став прикладом стійкості та життєвої мудрості, взірцем служіння народові та державі. Ці люди пронесли крізь своє життя нетлінні та невмирущі людські цінності, вірність рідній землі, зберегли для нащадків найкращі національні традиції, навчили нас долати труднощі та бути достойними своєї держави. Кожен із нас береже в душі щиру гордість за батьків і дідів, які захищали країну, глибоку вдячність тим, хто вистояв і переміг у війні, хто віддав своє життя в ім'я миру і спокою, не доживши до сьогоднішніх днів.

Виявляючи глибоку повагу, хочемо подякувати  за витримку і підтримку, за мужність і виваженість, за надану вами можливість будувати вільну, незалежну, заможну державу, за право жити і давати життя.

Бажаємо вам міцного здоров’я, тепла, сімейного затишку, довголіття та мирного неба!

Володимир СЕНЧУК.

Голова Борівської районної державної адміністрації.

Євген ЖУК.

 Голова районної ради.

Дорогі працівники освіти!

Вітаємо вас із вашим професійним святом – Днем працівників освіти. На плечі працівників освіти лягає відповідальність за навчальний процес молодого покоління українців, а отже ви  відповідаєте за те, яким буде майбутнє нашої держави. Тож нехай ці зерна любові та піклування, що ви засіваєте сьогодні у дитячі душі, назавтра проростуть щедрим врожаєм добра. Висловлюємо вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі.

Щиросердно бажаємо вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.

Володимир СЕНЧУК.

Голова Борівської районної державної адміністрації.

Євген ЖУК.

Голова районної ради.

30 вересня - День усиновлення.

В останній день вересня, в день великого православного свята, Дня святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, які уособлюють головні християнські чесноти, Україна відзначає День усиновлення. Ми дякуємо всім, чий дім став рідною оселею для дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування. Дякуємо за милосердя, людяність тим, хто, народивши власних малюків, пам’ятає про біль дітей, які ростуть без матері-батька, і віддає їм таку ж часточку себе, як і рідним. Особливі вітання тим дітям, для яких знайдено такі родини. Це - особлива подія у вашому житті, чудова і надзвичайна, з якої розпочинається світла дорога в щасливе майбутнє. Віримо, що в цих родинах кожен з вас зуміє розкрити свої здібності, таланти і чесноти, втілити мрії у життя. Переконані, що ваші серця завжди будуть сповнені щирої любові до людей, які стали для вас батьками.  Щиро дякуємо всім, хто зігрів маленькі серця теплом та ніжністю люблячої родини.

Володимир СЕНЧУК.

Голова Борівської районної державної адміністрації.

Євген ЖУК.

Голова районної ради.