Образование

Обласнi вiйськово – патрiотичнi змагання «Зарница». Вересень 2012 р.

Обласнi вiйськово – патрiотичнi змагання «Зарница»

zarn22 вересня в мiстi Люботин проходили Обласнi вiйськово – патрiотичнi змагання «Зарница», присвячені 15 річниці з дня заснування Харківської обласної організації «Партії регіонів». Взяли участь всi райони i мiста Харкiвської областi, в тому числі й команда нашого району - «Борiвчани» в складi десяти чоловiк.

Косогов О.В., Кам’янська Н.О.,, Труш В.Г., Труш К. Г., Тесля Владислав, Малiй Юлiя, Кухарський Максим, Колеснік Станiслав, Грячов Олександр, Вiннiк Сергiй змогли не лише помилуватись красою мiста та парку, а й взяти участь у цiкавих, хоча і складних, конкурсах, що були запланованi органiзаторами змагань. Два днi виявилися  насиченими:  не встигнувши оговтатись вiд щойно виконаного завдання, на команди вже чекало нове, не менш цiкаве. «Борiвчани» повернулись додому не лише з хорошим настроєм, а й з грамотою за III мiсце в конкурсі «Кращий творчий виступ». Хороший настрiй i новi враження залишаться з учасниками  надовго.

Хотiлося б висловити подяку всiм учасникам команди «Борiвчани», якi зумiли гiдно представити свiй район на змаганнях такого високого рiвня.

Команда учасникiв Обласних вiйськово – патрiотичних змагань «Зарница», в свою чергу, висловлює щиру подяку за органiзацiю та матерiальне забезпечення команди головi Борiвської районної державної  адмiнiстрацiї Кравцову М. О., селищному головi  Тертишному О. В. та депутату Харкiвської обласної ради Федченку С. В.

Катерина ТРУШ.

Фахівець із соціальної роботи РЦСССДМ.