Конкурсы

«Напиши листа спортсмену…»

Укрпошта запрошує молодь взяти участь у літературному конкурсі «Напиши листа спортсмену...»

Підтримуючи рішення Міжнародного бюро Всесвітнього поштового союзу (ВПС) щодо проведення 41-го міжнародного молодіжного конкурсу творів епістолярного жанру на тему «Напиши листа спортсмену або спортивному діячеві, яким ти захоплюєшся, і розкажи йому (їй), що для тебе означають Олімпійські ігри» (скорочена назва - «Напиши листа спортсмену...») та з нагоди відзначення Всесвітнього дня пошти - 9 жовтня - Українське державне підприємство поштового зв'язку «Укрпошта» оголошує проведення в 2011-2012 рр. національного конкурсу на цю тему.

 

Мета конкурсу: пропагування серед молоді ідей олімпійського руху, здорового способу життя, а також олімпійських цінностей - удосконалення, дружби та поваги; спонукання до усвідомлення юним поколінням важливості поштової служби в суспільстві; сприяння розвиткові в дітей навичок до творчості, уміння писати листи, влучно й доступно висловлювати свої думки.

Вікова категорія учасників - школярі від 10 до 15 років. Критерієм для встановлення віку дитини є дата початку конкурсу.

Національний конкурс відбувається у два етапи: регіональний етап (конкурси організовують дирекції підприємства в Автономній Республіці Крим, 25 областях України, у містах Києві та Севастополі) проводиться з 9 жовтня 2011 року до 31 січня 2012 року; фінальний етап (розглядатимуться твори, що посіли перше місце в кожній дирекції УДППЗ «Укрпошта») триватиме з 01 березня 2012 року до 15 квітня 2012 року.

Конкурсний твір має бути написаним прозовою мовою у формі листа обсягом до 800 слів (рукописного чи друкованого тексту).

Критерії оцінки конкурсних робіт: повнота розкриття теми; особистий погляд на світ та проблеми, пов'язані з темою конкурсу; оригінальність творчого задуму; змістовність, щирість; логічність та самостійність викладу матеріалу; грамотність.

Для нагородження переможців регіонального етапу національного конкурсу встановлюються три призових місця та відповідні винагороди: І місце - 500 грн; II - 300 гри; III -200 грн.

Для нагородження переможців національного конкурсу встановлюються три призових місця та відповідні винагороди: І місце - 1000 грн; II - 600 грн; III - 400 грн.

Грошові винагороди виплачуються згідно з чинним законодавством шляхом переказу коштів на домашню адресу переможців конкурсу.

Твір-переможець національного конкурсу буде надіслано до Міжнародного бюро ВПС для участі в міжнародному конкурсі, результати якого будуть оприлюднені після надходження інформації від ВПС.

Призери міжнародного конкурсу отримають такі нагороди ВПС: І місце - позолочена медаль, II - срібна медаль, III - бронзова медаль.

31 січня 2012 року - останній день відправлення листа на конкурс, що має підтвердити відбиток календарного штемпеля на конверті.

Надсилати роботу слід до відділу маркетингу та продажу послуг Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта» за адресою: пл. Привокзальна, 2, м. Харків 61052.На. конверті необхідно зробити позначку «Конкурс ВПС».

Учасник конкурсу має вказати повну домашню адресу; прізвище, ім'я, по-батькові; назву та адресу навчального закладу (школи), клас, у якому навчається; номер телефону (за наявності), а також надіслати копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (власного чи одного з батьків), копію свідоцтва про народження, своє кольорове фото. Особисті дані про учасників конкурсу без їхньої або представників за законом згоди не розголошуються.

Тож чекаємо на цікаві листи, змістовні й емоційні, у яких кожен по-особливому й незвичайно матиме змогу висловити власну думку щодо олімпійського руху та його значення в житті!

Відділ маркетингу та продажу послуг Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта» тел.057-712-02-67.

 Прежде чем решить: куплю лилейники - почитай о них!