Официально

Колегія у райдержадміністрації

Колегія у райдержадміністрації

У райдержадміністрації відбулася колегія, на порядок денний були винесені такі питання: 1. Про підготовку господарського комплексу та об'єктів соціальної сфери Борівського району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2011-2012 років.

 

2. Про роботу виконавчого комітету Підвисочанської сільської ради по здійсненню делегованих повноважень органів виконавчої влади.

3. Про організацію роботи з контрольними документами та стан виконавської дисципліни в апараті, управліннях, відділах, інших структурних підрозділах райдержадміністрації та виконавчих комітетах селищної та сільських рад.

Заслухавши доповідачів: заступника голови районної державної адміністрації, члена колегії Сергія Шутька, Підвисочанського сільського голову Анатолія Чорного, керівника апарату райдержадміністрації, члена колегії Ганну Логвіненко, - обговоривши їхні доповіді, колегія райдержадміністрації відмітила, що відповідна робота щодо виконання заходів з підготовки підприємств та організацій району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2011-2012 років проведена. Виконавчим комітетом Підвисочанської сільської ради  здійснюються делеговані повноваження органами виконавчої влади у різних сферах. Сектором  контролю апарату районної державної   адміністрації  проаналізовано стан  виконавської дисципліни в апараті,  управліннях та відділах райдержадміністрації щодо дотримання термінів та стану виконання документів центральних органів виконавчої влади, розпоряджень і доручень голови обласної та районної державних адміністрацій.

З метою сталого функціонування господарського комплексу і об’єктів соціальної сфери колегія прийняла ряд рішень, спрямованих на забезпечення виконання планових заходів по підготовці до зими. По другому питанню прийнято рішення виконавчому комітету Підвисочанської сільської ради активізувати роботу по здійсненню делегованих повноважень органами виконавчої влади. По третьому питанню колегія райдержадміністрації вирішила, що необхідно посилити вимоги до керівників структурних підрозділів щодо підвищення рівня виконавської дисципліни, здійснення постійного контролю за безумовним дотриманням вимог  інструкції з питань діловодства в райдержадміністрації.