Официально

Прокуратура інформує 28.09

Прокуратура інформує 28.09

Безпідставно не виплачував заробітну плату

Керуючи комунальним закладом Борівського району,  громадянин Г. неодноразово  порушував Закон про оплату праці та конституційні права громадян - безпідставно не виплачував працівникам заробітну плату протягом року. Заборгованість 29 працівникам закладу досягла 63 тис. грн. Борівський районний суд, розглянувши всі обставини справи,  призначив громадянину Г. покарання у вигляді штрафу в сумі 8500 грн., заборонив обіймати керівні посади протягом року і зобов’язав виплатити заборгованість по заробітній платі працівникам комунального закладу.

Андрій КОРОБОВ.

Прокурор Борівського району.   

Незаконно отримувала державну допомогу

Реєструючи свою новонароджену дитину, громадянка Л. з метою незаконного отримання допомоги одинокій матері навмисно приховала той факт, що проживає в громадянському шлюбі з громадянином М., який і є батьком дитини. Отримавши статус одинокої матері, жінка з жовтня 2011 року по серпень 2012 року отримувала допомогу. В результаті державі нанесено збиток  у  сумі 2946 грн.

Борівський районний суд визнав громадянку Л. винною у шахрайстві й призначив їй покарання - 60 годин суспільних робіт і стягнення на користь управління праці та соціального захисту населення РДА матеріального збитку в сумі 2946 грн.

Артем ІГНАТЕНКО.

Прокурор прокуратури Борівського району.

Не виконував рішення суду

На примусовому виконанні у відділі державної виконавчої служби управління юстиції Борівського району з 02.02.2009 року знаходиться виконавчий лист Борівського районного суду про стягнення з громадянина М. боргу в сумі 14556 грн. на користь громадянина Д. Частину суми - 8800 грн. державним виконавцем із боржника було стягнуто, 5756 грн. не було сплачено у встановлений строк. За місцем проживання боржника його майно було описано й арештовано. На комісійних умовах майно реалізувати не вдалося, тож стягувачу було запропоновано нереалізоване майно залишити за собою. Стягувач погодився, але боржник передавати майно відмовився. Під час зустрічі із стягувачем, державним виконавцем і працівниками Борівського РВГУ МВС України в Харківській області боржник поводився агресивно і некоректно.

За невиконання рішення суду, перешкоджання виконанню законних вимог державного виконавця прокуратурою Борівського району стосовно боржника порушено кримінальну справу. Ведеться слідство.  

Дмитро Колесніков.

Прокурор прокуратури Борівського району.