Общество

Під покровом Божої Матері

Під покровом Божої Матері

zerkovУ наш час, сповнений проблем та негараздів, Православна церква залишається осередком духовності, надії, допомоги всім нужденним. Сюди приходять люди, щоб отримати підтримку, спасіння для своєї душі,  помолитися за себе, своїх близьких, за всіх православних християн і, навіть, за ворогів. У своїх молитвах люди звертаються до Спасителя, до Пресвятої Богородиці і всіх святих. Божа Матір завжди була заступницею знедолених, тому до неї ми дуже часто звертаємося у своїх молитвах. Щорічно 21 вересня Православна церква відзначає Різдво Пресвятої Богородиці. 1992-го року у Боровій саме цього дня був освячений Свято Різдво-Богородичний храм. Тепер Борова знаходиться під покровом Божої Матері.

 

Щорічно 21 вересня у нашому храмі відбувається Престольне свято. Настоятель цього храму отець Іоанн привітно зустрічав усіх, хто вирішив розділити радість подвійного свята. Нинішнього року до нас приїхали отець Богдан благочинний з м. Ізюма, отець Василь (колишній настоятель храму в с.Чернещина), отець Олексій з с. Піски-Радьківські, отець Олексій з с. Новоосинове Куп’янського району. На святі були присутні також керівники району, сільгосппідприємств, прихожани храму, мешканці інших районів.  Спочатку відбулася Божественна літургія, після якої відслужили молебень з освяченням води, потім пройшов хресний хід навколо храму.

Після богослужіння відбувся традиційний благодійний обід  для прихожан  і всіх гостей.

Нехай вогник віри, любові і надії не залишає наші серця ніколи, щоб це давало нам сили гідно прожити в наш нелегкий час.

Тетяна КОЛЕСНІК.