Спорт

Десятий-ювілейний

Десятий-ювілейний

Нещодавно у приміщенні районного ТСОУ відбувся шаховий турнір, присвячений пам’яті колишнього редактора районної газети «Трудова слава» І.Н.Ельштейна. Учасники турніру у минулому не одну годину провели за шаховою дошкою з Ігорем Ельштейном і завжди отримували позитивний заряд енергії. Адже цей чоловік був не тільки сильним шахістом. Спілкування з ним приносило задоволення, збагачувало знаннями, вселяло оптимізм.

 

Саме про це й говорив у вступному слові заступник районної федерації шахів, кандидат у майстри спорту Володимир Назарько, котрий І.Н.Ельштейна знав ще з Ізюма, де вони неодноразово брали участь у районних, міських та обласних змаганнях.

У підсумку першість виборов Володимир Назарько, ІІ місце посів першорозрядник Євген Кушнір (с.Ізюмське), третім призером став першорозрядник Михайло Гомон. В організації проведення турніру інвестиційну допомогу надали – редакція районної газети «Трудова слава» (редактор – Тетяна Гунько), керівництво СТОУ (Зоя Стрілець), дружина Ігоря Ельштейна Ольга Ткаченко.

Юрій САХНО.