Авторское, Общество

Вдячні за допомогу і підтримку

Минулого тижня голова райдержадміністрації Віталій Кіян провів виїзний прийом громадян у Нижчому Солоному. Було піднято дві найболючіших проблеми, які стосуються багатьох жителів села.

Перша - це відсутність водопостачання на одній з вулиць Вищого Солоного. Як розповіли мешканка цього населеного пункту Анастасія Титаренко та Вищесолоненський сільський голова Лідія Кириченко, за допомогою фермерів Сергія та Миколи Кириченків, самих громадян, які вклали власні кошти, була замінена водонапірна башта. Але і в ній виявилась несправність. Тому накачана вода більше двох годин не тримається.

Тяжко людям похилого віку без води. Анастасія Якимівна сказала, що навіть дощову збирає, а потім використовує її для різних цілей. У районній газеті прочитала про не одну добру справу, яку зробив за період свого керівництва районом Віталій Олексійович, і тому сподівається на допомогу. «Башту відремонтуємо», – почула у відповідь від голови РДА. Крім цього, необхідно вирішувати з населенням питання оплати за спожиту воду, - наголосив керівник району.

Друга проблема стосується медичного обслуговування. Автомобіль «Таврія», який використовує медсестра сімейної амбулаторії Ніна Стрельник для виїздів на виклики до хворих, потребує капітального ремонту, а коштів для цього немає. Обслуговувати два села без транспорту дуже важко, адже є і тяжко хворі, і безпомічні пенсіонери, і дітки, які часом потребують термінової невідкладної допомоги.

Голова РДА відразу в телефонному режимі вирішив де і за який кошт будуть виконані діагностика та ремонт автомобіля.

Люди, що були на прийомі у Віталія Олексійовича, щиро подякували за підтримку і допомогу у розв`язанні найболючіших питань, без яких повноцінне життя у селі практично неможливе.

Любов Мухіна.