Авторское, Спорт

Турнір з міні-футболу

Турнір з міні-футболуФутбол – цікава, захоплююча за напруженням боротьби спортивна гра. Нею займається значна частина молоді, звичайно, багато хто прагне досягнути спортивних висот. Але, щоб демонструвати в такій грі майстерність, треба пройти досить великий шлях спортивної підготовки.

У Борівській дитячо-юнацькій спортивній школі працює відділення з футболу, в якому займаються 216 вихованців, які оволодівають технікою та тактикою гри.

Змагання з футболу – це результат роботи на тренуваннях, що вимагають від вихованців прояву сміливості, рішучості, витримки, вміння долати труднощі, а чітке дотримання правил гри сприяє вихованню організованості та дисципліни. Ця динамічна гра розвиває у вихованців такі якості, як швидкість, гнучкість, витривалість, спритність та силу. Поряд із фізичними якостями футбол, у силу своєї специфіки, сприяє вихованню моральних якостей. В першу чергу, товариськості, колективізму, взаємозаміни та взаємодопомоги.

Так 13 вересня 2014 року на спортивній базі Борівської ДЮСШ згідно календарного плану спортивно – масової роботи відбулися районні змагання з міні-футболу серед команд юнаків молодшої та середньої вікових груп вихованців ДЮСШ, присвячені Всеукраїнському Дню фізичної культури і спорту. Змагання проходили за коловою системою.

Учасниками міні-футболу серед юнаків молодшої вікової групи були вихованці Ізюмської ЗОШ, Першотравневої ЗОШ, Піско-Радьківської ЗОШ, Підлиманської ЗОШ, Богуславської ЗОШ, Борівської ЗОШ №1. Команди розподілили на підгрупи, в яких грали за коловою системою. В загальному заліку ІІІ місце здобула команда Ізюмської ЗОШ (тренер-викладач П.А. Мизюк), ІІ місце – Борівська ЗОШ №1 (тренер-викладач В.А.Мизюк), І місце посіла команда Піско-Радьківської ЗОШ (тренер-викладач В.О.Голик).

В змаганнях серед юнаків середньої вікової групи взяли участь вихованці Борівської ЗОШ №2, Ізюмської ЗОШ, Першотравневої ЗОШ, Піско-Радьківської ЗОШ, Підлиманської ЗОШ, Богуславської ЗОШ, Борівської ЗОШ №1 та Чернещанського НВК.

Команди були розподілені за сліпим жеребкуванням на дві підгрупи, змагання в яких проводились за коловою системою. В загальному підсумку бронзу здобула команда Ізюмської ЗОШ (тренер-викладач П.А. Мизюк), срібло – Борівська ЗОШ №1 (тренер-викладач В.А.Мизюк), та чемпіонами турніру стала команда Богуславської ЗОШ (тренер-викладач Ю.П.Ісаєв).

Майстерність, характер, командний дух, жага до перемоги спостерігались у кожній грі, у кожній ігровій ситуації, чергове набране очко команди випромінювалось хвилею позитивних емоцій, не тільки у гравців, а й тренерів, вболівальників. Кожне втрачене очко приводило до розчарування, суму, але змушувало команди збиратись у своїх силах і рухатись вперед, боротися за перемогу.

Команди – призери турніру були нагороджені грамотами Борівської ДЮСШ, а чемпіони – футбольними м’ячами від Героя України, Народного депутата України Віктора Миколайовича Остапчука.

Від щирого серця дякуємо нашому народному депутату України Віктору Миколайовичу Остапчуку за його увагу до юного підростаючого покоління за його безмежну допомогу по вирішенню культурних, освітніх та соціальних проблем, які виникають в житті нашого району, за доброту, щирість, відкритість, безкорисливість та невтомність в здійсненні всіх починань та справ.

Від адміністрації нашого спортивного закладу, тренерсько-викладацького складу, вихованців, батьків бажаємо Вам Шановний Вікторе Миколайовичу міцного здоров’я, успіхів в роботі, довголіття та всього найкращого.

27 вересня на спортивній базі Борівської ДЮСШ о 10.00. відбудуться змагання з міні-футболу серед юнаків та дівчат старшої вікової групи. Запрошуємо всіх бажаючих.

Юрій Гамора, директор Борівської ДЮСШ.

Турнір з міні-футболу