Авторское, Люди твои, Боривщино

Серце віддає дітям

Серце віддає дітямПрофесія вихователя належить до творчих видів діяльності, оскільки професійна діяльність будь-якого педагога, спрямована на виховання нашого майбутнього - дітей.

У Піско-Радьківському ДНЗ ясла-садок працює колектив вихователів: дружні, творчі, які огортають своєю любов`ю й турботою, підтримують у групі атмосферу спокою, доброзичвості й поваги.

У кожній віковій групі є вихователь-наставник, який навчає, допомагає молодим кадрам у виховному процесі.

В 2006 р. у Піско-Радьківський ДНЗ прийшла працювати Наталія Петрівна Гонтар і відразу з поривом душі ринулась у творчу роботу вихователя. Добра, чуйна, весела, мудра, душа коллективу. Коли дивишся на її творчі роботи, дивуєшся їхньому розмаїттю: «Веселий вулик», «Вітаміни - наші друзі» (валеологія), дидактичний матеріал для сенсорного розвитку, матеріал для настільного театру тощо. Творчі задуми, ідеї, допомагає втілювати її чоловік, розуміючи складність праці вихователя.

Для самоосвіти Наталія Петрівна працює над темою «Казкотерапія». Цю тему реалізує в своїй мол. гр., тому, що діти – це маленькі чомусики, які живуть казковими героями і вчаться на їх вчинках.

Коли я запитала, а чому «Казкотерапія», то почула у відповідь: «Найкращий вихователь для дітей – це казка. Пізнаючи казку, дитина всесторонньо розвивається: розумово,психологічно, природознавчо, сенсорно.» Враховуючи вік дітей, Наталія Петрівна оформила казковим світом всю групу. Вся ігрова, навчальна діяльність дітей так чи інакше пов`язана з казкою.

Завжди усміхнена, доброзичлива Наталія Петрівна приходить на роботу, кожний малюк отримує від неї любов, тепло. Для неї робота – це одна велика родина, в якій, як і в будь-якій сімї, стосунки будуються на довірі , повазі, любові.

У 2014р. Наталія Петрівна брала участь у другому(обласному) турі Всеукраїнського конкурсу « Вихователь року» в номінації «Вихователь-новатор», за що була нагороджена Дипломом.

До конкурсу готувалася дуже відповідально: виготовила цікавий ілюстрований матеріал по темі « Казкотерапія» ( цікавий пізнавальний матеріал з безліччю фотографій своєї педагогічної діяльності).

Педагогом не стають, педагогом народжуються. Джерелом натхнення, що живить Наталію Петрівну Гонтар, є діти. Самемалюки, яких вона так любить, дають їй невичерпну енергію, життєлюбність.

Завтра - День вихователя і всіх дошкільних працівників. Тож бажаю Н.П.Гонтар і всім працівникам дошкільного навчального закладу здоров`я, терпіння, цікавих творчих ідей, миру та чистого неба над головою.

Олена Циба, вихователь Піско-Радьківського ДНЗ.