Авторское, Общество

Богуславська «гуманітарка»

Нещодавно Боровою ширилися чутки про дивну «гуманітарну допомогу», яку надавали жителям Богуславки солдати ЗСУ. Висловлювалось припущення, що військові якимось чином могли помилитися стосовно свого місцезнаходження і прийняти Богуславку за населений пункт Луганської області, а богуславці без особливих докорів сумління скористалися цим непорозумінням у власних корисливих інтересах. Небайдужі борівчани звернулися до редакції з проханням роз’яснити ситуацію і висловлювали неприховане обурення з приводу такої неприйнятної поведінки наших земляків.

Богуславський сільський голова Володимир Мальченко пояснив, що подібний факт на території села дійсно мав місце, але з тією різницею, що військовослужбовці нічого не переплутали, а роздавали продукти харчування місцевим мешканцям цілком свідомо. Справа в тому, що в рядах військових відбувалась ротація, вони їхали у 10-денну відпустку і на передислокацію. Техніку необхідно було здати на ТО, а всі продукти харчування, які вони мали, просто не було можливості і сенсу везти з собою. Частину продуктів захисники віддали дитячому садку (цукор, картоплю, печиво), а все інше розібрали сільчани. Сільській раді поіменно відомо хто і скільки отримав т.з. «гуманітарки».

І все б нічого, але обурення небайдужих борівчан теж цілком обґрунтоване. Адже з травня місяця в Боровій знаходяться бійці батальйону територіальної оборони МВС, які бережуть наш мир і спокій. Їх всіх треба нагодувати, забезпечити їм прийнятні умови перебування. Також на території району перебуває велика кількість вимушених переселенців з Донбасу, які дійсно потребують гуманітарної допомоги. Свідомі мешканці району допомагають всім, хто як може. Дехто вже всю картоплю з дому виніс, щоб нагодувати захисників.

То ж ми звертаємося до всіх жителів Богуславки, які брали участь у вищевказаних подіях, з проханням передати отриману «гуманітарну допомогу» сільській раді. Зібрані продукти будуть використані для харчування захисників, які бережуть наш район від війни, захищають наші життя і не пускають біду в наш дім. Частина продуктів також може бути передана сім’ям переселенців, які найбільше потребують допомоги.

Ми дуже сподіваємось на небайдужість і високу свідомість наших земляків. Пам’ятайте, від кожного з нас зараз залежить мир і спокій в наших оселях. Допоможемо захисникам нас захистити! Допоможемо тим, хто найбільше потребує допомоги!

Заздалегідь вдячні за розуміння і співпрацю.

Оксана Дудник.