Поздравления

27 вересня — Всеукраїнський День дошкілля

27 вересня - Всеукраїнський День дошкілля

Шановні працівники закладів дошкільної освіти району!

Сердечно вітаємо вас із професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля!.

Професія працівника дошкільної освіти вимагає глибокої самовіддачі, значного терпіння та нескінченної любові до своєї справи. Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє.

З нагоди свята висловлюємо слова вдячності на адресу вихователів, методистів, нянечок та всіх працівників дошкільних навчальних закладів району.

Нехай ваше життя буде наповнене любов’ю вихованців та повагою їхніх батьків, підтримкою колег, теплотою рідних і близьких. Невичерпна енергія, оптимізм і вміння реалізувати задумане допоможуть вам вирішувати найскладніші завдання, а всі ваші педагогічні ініціативи увінчаються успіхом.

Миру, здоров’я, благополуччя, творчих ідей у вашій благородній справі!

 

30 вересня - Всеукраїнський день  бібліотек

 Шановні працівники бібліотек!

 Щиро вітаємо вас з професійним святом!

 У всі часи бібліотеки виконували важливу місію бути пам’яттю народу, скарбницями культурних цінностей людської цивілізації.

  Сьогодні бібліотеки, зберігаючи традиції, удосконалюють свої послуги, дають можливість відвідувачам ознайомитись із духовною спадщиною нашої країни та одержати повноцінну інформацію.

          Бажаємо вам, а також читачам, усім, хто любить і шанує книгу, доброго здоров’я, щасливих відкриттів непрочитаних сторінок і творчих успіхів для блага Української держави.

 

1 жовтня– День ветерана  та Міжнародний день  громадян похилого віку

Дорогі ветерани та люди похилого віку!

     Другий місяць осені починається з особливої дати - 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні - це також і День ветерана. Це свято  людей, які піднялися на найвищі вершини життя. Їхнє найбільше багатство – досвід, знання, вміння, мудрість. Але найголовніше, що це покоління тих, хто на фронті чи в тилу, вистояли і зробили найбільший внесок у розвиток своєї країни.

     Важко переоцінити ваші здобутки, за якими стоять наполеглива праця, мужність, героїзм і відвага кожного з вас. Ми можемо лише здогадуватися, скільки ви-пробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя.

     Пройдений шлях і ветерана Великої Вітчизняної війни, і ветерана збройних сил чи органів внутрішніх справ, і воїна-інтернаціоналіста, і ветерана праці, всіх, кому ми завдячуємо українською державністю - гідний взірець для наслідування. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність.

     Від усього серця вітаємо вас зі святом і бажаємо міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди у ваших душах. Нехай в цьому стрімкому світі завжди по особливому світиться родинний  вогник – вічне джерело наснаги й любові.

 З повагою,

Микола КРАВЦОВ.

Голова Борівської райдержадміністрації.

Євген ЖУК.

Голова районної ради.