Общество

Традиційне засідання « Надвечір’я»

Традиційне засідання  « Надвечір’я»

tz09Промайнули молоді роки бурхливим потоком, настав час заслуженого відпочинку. За межею залишилась робота, до якої звик, яку любив усе життя. Такі вони – реалії життя. Людська доля.Старість – така ж частина життя, як і молодість, як дитинство… Вона неминуща,  її потрібно сприймати,  знаходити для себе джерело оптимізму, жити в гармонії зі своїм віком, радіти кожному прожитому дню.  На допомогу   людям похилого віку приходять працівники Терито-ріального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг), мета діяльності якого – сприяти повноцінному дозвіллю самотніх пенсіонерів, інвалідів, людей похилого віку, адже такі люди повинні відчувати турботу  та усвідомлювати свою потрібність суспільству.

Тож  чудового осіннього дня 15 вересня в святково прибраній залі СБК с. Маліївка( про що подбали його працівники) відбулося чергове традиційне виїзне засідання клубу «На-двечір’я», організоване Терцентром, Борівською РДА   та      СБК с. Маліївка (зав. Ратушна Ніна Іванівна), щоб віддати свою шану і повагу людям, за спиною у яких великий  життєвий шлях,побажати їм здоров’я  і довгих років  життя.

  Відкрили урочисте зібрання директор Терцентру Костюченко З.Т. та голова сільської ради Солов-йова В.О., які теплими та щирими словами  привітали усіх присутніх людей похилого віку. Підопічні центру отримали велике задоволення від приємних слів, що створювали гарний настрій. Щирі слова подяки  сказали і на адресу людей, до яких ми завжди ставимося з повагою і пошаною: ветеранам Великої Вітчизняної війни,  ветеранам праці та  усім солдатам мирного і воєнного часу, учасникам ЧАЕС,  найстарішим мешканцям села.    Довгожителькою с. Маліївка є Верба Христина Іванівна.

Побажаємо їм криничного здоров’я та ще довгих – довгих літ життя. І завжди залишатися таким ж життєрадісними, як і зараз.                 

   В урочистій і водночас невимушеній обстановці  впродовж усього свята на адресу людей похилого віку лунали чудові пісні від пра-цівників Борівського будинку культури      та аматорів:  А. Шведченка, В. Невмирич, К. Мустафаєва, А.Власової, Р. Піднебенної,  Л. Кожетової, які подарували присутнім душевністю і мелодійністю свого виконання незабутні хвилини насолоди.

А яке ж свято без смачної польової каші та щедро накритого столу? Соціальний робітник Л. Клименко приготувала польову кашу, В. Агафонова – вареники та запашні млинці. Піццу, пироги та торти – завідуюча СБК Н.І. Ратушна, вона зробила значний особистий внесок для організації  « вогника» для людей похилого віку. На столах також можна було побачити бутерброди, рулети, м’ясо, салати та багато іншого, за що велика подяка    спонсорам: А. Стрельнику, С. Гладкову, Д. Кравчуку,  В. Кравцовій, І. Павленко,    В. Калєкіній, Л. Лучинській, О. Назарьку та М. Кириченку, які надали спонсорську допомогу для проведення традиційного засідання.

Дуже приємно було бачити усміхнені обличчя тих, хто прийшов на свято. Багато маліївців  мали змогу поспілкуватися, поспівати під акомпанемент В. Невмирич.  Та не лише спілкування й смачні страви  дарували радість -  за святковим столом  лунали чудові пісні, пенсіонери довго не могли вси-діти на місцях і виходили танцювати.

Впродовж усього засідання в залі  не вщухали голосні оплески та веселий сміх. Відпочинок вдався на славу. Цьому сприяв веселий настрій, смачні страви, дотепний гумор, душевна пісня і запальний танок. Засідання клубу закінчилося, але купа позитивних емоцій та бажання ще зустрітися не раз  залишилося у всіх.

Наталія ВАСИЛЕНКО.