Общество

Нехай милосердя воздасться добром!

Нехай милосердя воздасться добром!

ostУ кожного своя доля і свій шлях широкий», - писав великий поет Тарас Шевченко. Дійсно, доля людини у кожного різна - до когось вона буває прихильна від самого народження і до смерті, а комусь протягом усього життя посилає тяжкі випробування.

Добре, що є люди,  які вміють підтримати в тяжку хвилину, розділити біль, проявити турботу, милосердя.  З народним депутатом України Віктором Остапчуком багато жителів Борівського району знайомі особисто, багато хто чув про нього і його добрі справи. Десятки дитячих, спортивних  майданчиків, відкритих у населених пунктах 177-го виборчого округу,        підтримка   шкіл, дошкільних навчальних за-кладів, організація дитячих спортивних змагань, допомога дітям-сиротам, позбавленим батьківського піклування, дітям-інвалідам, малозабезпеченим родинам, людям похилого віку, -  все це народний депутат України, голова громадської спілки «Соціальний рух поваги» Віктор Остапчук робить від щирого серця.

Любов Миколаївна Бухало - багатодітна матір, мешкає зі своєю родиною в с. Підлиман. Цій жінці випала нелегка доля - у неї на руках важкохвора дитина. Доводиться часто їздити з сином в лікарню м. Харків, купувати дорогі ліки, проходити численні медичні процедури. Працює лише чоловік, Любов Миколаївна доглядає за дитиною. Зарплати чоловіка  вистачає лише на харчування та одяг дітям. Тому просять допомоги у небайдужих людей. Звернулися за підтримкою й до Віктора Миколайовича. Чекали недовго, вже через деякий час у гості до них завітали помічник народного депутата В’ячеслав Сердюк і завідуюча громадською приймальнею районної організації Партії регіонів Тамара Колеснік, привезли необхідну для сім’ї матеріальну допомогу. «Дай Бог здоров’я вам і Віктору Микола-йовичу, - дякує Любов Миколаївна.

Не позаздриш і молодій мамі Тетяні  Єзерській з          с. Новоплатонівка - вона теж виховує хвору дитину. Кожного дня матір  везе свою доньку  до Новоплатонівської школи і чекає там, коли закінчаться уроки. Потім займається з дитиною вдома. На лікування доньки постійно потрібні кошти, тож Тетяна звернулася з проханням про допомогу до Віктора Миколайовича Остапчука. Пройшло менше місяця, і їй вручили матеріальну допомогу.

Не залишається народний депутат України Віктор Остапчук осторонь проблем, які хвилюють людей похилого віку. Жителька смт. Борова Любов Овксентіївна Коломієць попросила у Віктора Миколайовича допомогу на лікування, і її прохання теж було задоволено. Гроші жінці вручили помічник народного депутата В’ячеслав Сердюк і завідуюча громадською приймальнею районної організації Партії регіонів Тамара Колеснік.

Важко дивитися в очі людей, змучених стражданнями й болем. Але теплішає на серці від того, що є на світі небайдужі люди, готові прийти на допомогу. Кажуть, милосердя воздасться добром. Тож нехай у житті Віктора Миколайовича Остапчука завжди все буде добре, нехай доля буде до нього прихильною і подарує йому багато щасливих років життя.

Тетяна ГУНЬКО.