Общество

Конференція борівської ветеранської організації

Конференція борівської ветеранської організації

Нещодавно у Борівському районному будинку культури відбулася конференція ветеранської організації  нашого селища. Відкрив цей захід голова Борівської районної організації ветеранів України О.М.Алещенко. Він розповів, що у нашому районі проживає зараз більше 5 тисяч людей, які охоплені увагою ветеранської організації – це учасники бойових дій, працівники тилу, діти війни, інваліди, ветерани праці та ін. А  нещодавно до них приєдналися ліквідатори аварії на ЧАЕС та воїни-афганці.

Виступаючий повідомив, що звітно-виборчі збори первинних ветеранських організацій відбулися майже в усіх селах району. Тепер на цій конференції необхідно обрати членів ради ветеранів Борової, голову  організації, делегатів на районну конференцію. Задач, які необхідно вирішувати, дуже багато – це соціальна допомога ветеранам, їх оздоровлення, проблеми пільгового проїзду в транспорті та безліч інших.

 007

На конференції було обрано склад ради ветеранів смт. Борова – Б.М.Дзюбу, Л.П.Літвінову, В.О.Болгарського, Л.С. Тютюнник, В.І.Мартиненка. Головою обрали В.О.Болгарського, який подякував присутнім за довіру й пообіцяв докладати багато зусиль у цю нелегку справу.  Також обрали делегатів на районну конференцію ветеранської організації.

Потім на питання присутніх відповідали начальник управління Пенсійного фонду України в Борівському районі В.Ф. Богуславська - про стан виплат грошової допомоги дітям війни, директор ВАТ «Оскіл» О.М. Кисельов –   про оплату при  перевезенні пільгових категорій населення,  начальник територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Борівської РДА  В.М. Гомон  - про організацію вечорниць для людей похилого віку, доставку вугілля пільговикам, головний лікар Борівської ЦРЛ Л.Г. Віннікова -  про різні аспекти надання медичної допомоги.

У кінці конференції хвилиною мовчання вшанували пам’ять померлих ветеранів, поклали квіти до братської могили.

Тетяна КОЛЕСНІК.

Один комментарий на “Конференція борівської ветеранської організації

  1. Районна конференція обирає делегатів на районну конференцію? (в тексті двічі) і Пенсійний фонд слід писати з великої букви.
    //на первинних конференціях обрали делегатів на районну. Все логічно. Пенсійний фонд виправлено.

Комментарии закрыты.