Официально

До зими підготувалися

До зими підготувалися

scutkoРозпорядженням голови Борівської районної державної адміністрації від 30 травня     2012 року № 232 в районі створено районну комісію з підготовки господарського комплексу та об’єктів со-ціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2012-2013 років. Голова комісії,  заступник голови районної державної ад-міністрації  Шутько Сергій Павлович розповів у інтерв`ю про здійснені відповідно до плану заходи.

- Чи підготовлені до зими об’єкти житлово-комунального господарства?

- Так, на 100% підготовлені котельні й теплові мережі, насосні станції, каналізаційні очисні споруди водопровідно-каналізаційного підприємства, комплексно підготовлено 82 житлових будинки, що теж становить 100% до плану.

- Для безперебійної роботи підприємства теплових мереж, водоканалізаційного підприємства та КП «ЖКГ» важливим є питання розрахунків за спожитий газ і теплопостачання, енергоносії, водопостачання та водовідведення.

- Дійсно, питання дуже важливе, адже вчасний розрахунок споживачів із підприємствами - це запорука вчасно виплачених заробітних плат працівникам. З початку 2012 року за послуги теплопостачання споживачі розрахувалися на 112%, рівень розрахунків за водопостачання та водовідведення становить 103%, за спожиту електричну енергію -101,6%. Але, на жаль, на кожному підприємстві є борги споживачів, накопичені за період минулих років. На всіх підприємствах проводять роботу з боржниками, що дає певні результати, але погашення заборгованості населенням відбувається не так швидко, як хотілося б.

- Значною проблемою часто взимку для власників автотранспорту і пасажирів автобусів є дороги. Що зроблено для того, щоб люди взимку почувалися в дорозі комфортно та безпечно?

- Заготовлено  необхідну кількість пісчано-соляної суміші, для розчищення доріг від снігу підготовлено техніку. На ремонт доріг комунальної власності в населених пунктах району з державного бю-джету передбачено субвенцію у сумі 368,9 тис. грн., за рахунок якої  планується   виконати  ремонт  на  площі   19,3   тис.   кв. м.  

- Чи готові до зимівлі тварин приміщення у сільгосппідприємствах?

- Всі приміщення, в яких взимку утримуватимуться тварини, повністю підготовлені.

Заготовлено    4500    тонн    кормових    одиниць,    що    становить    100% до  запланованого показника.

- Як підготовлені до осінньо-зимового періоду об`єкти соціальної сфери?

- В усіх закладах медицини, освіти, культури проведено поточні ремонти, підготовлено котельні, усі об’єкти, на яких використовують тверде паливо,  забезпечені вугіллям, дровами. 

-           Жителі району з  нетерпінням чекають важливої для району події – відкриття фізкультурно-оздоровчого комплексу.

-           Усі роботи на завершальному етапі. По будівництву майже все зроблено, залишився лише благоустрій території, на якій розташований ФОК. На цьому тижні активну участь у благоустрої території взяли працівники установ, організацій і підприємств, учні Борівської ЗОШ №1. Завершено установку майданчика із синтетичним покриттям. Незабаром розпочнеться робота по встановленню другого вуличного тренажерного майданчика, який доповнить спортивне обладнання  вуличного тренажера, встановленого раніше. Відкриття  фізкультурно-оздоровчого комплексу відбудеться цієї осені.  

Підготувала Тетяна ГУНЬКО.