Спорт

До Дня фізкультурника

SN85560715 вересня 2012 року на  базі Борівської ЗОШ №1 І-ІІІ ст.  серед учнів ЗОШ Борівського району відбулися спортивні змагання,  приурочені до Всеукраїнського Дня фізкультурника.

На початку змагань начальник відділу ФК і спорту Борівської РДА Валерій Малашик та головний суддя змагань Сергій Тертишний привітали юних спортсменів зі святом та побажали їм виборювати призові місця не тільки на районних, а й на обласних, всеукраїнських змаганнях.

Першим видом змагань був естафетний біг із подоланням перешкод. У цих змаганнях взяли участь 12 команд. Перше місце посіла команда Богуславської ЗОШ. Друге місце виборола команда Борівської ЗОШ №2, а третє дісталося спортсменам із Борівської ЗОШ №1.

Після естафетного бігу відразу розпочалися змагання з міні – футболу, які проходили на трьох майданчиках. Юні спортсмени показували досить – таки досконалу техніку гри в футбол, але хотілося б виділити дуже технічну гру футболістів середньої вікової групи Ізюмської ЗОШ (вчитель Мизюк П.А.). Під час їхньої гри не виникало сумнівів, що саме вони і стануть чем-піонами району. Друге місце посіла команда Борівської ЗОШ №1, третє – команда Підлиманської ЗОШ.

У старшій віковій групі до останніх хвилин фінальних матчів неможливо було прорахувати, хто буде чемпіоном. Результати матчів: Ізюмська ЗОШ – Першотравнева ЗОШ – 1:1. Борівська ЗОШ №1 – Першотравнева ЗОШ – 3:1. Борівська ЗОШ – Ізюмська ЗОШ 0:1. Чемпіонами стали учні Ізюмської ЗОШ; Борівської ЗОШ №1 – срібними призерами, а спортсмени з Першотравневої ЗОШ  - треті.

У змаганнях з міні – футболу серед дівчаток 8-11 класів місця розподілилися таким чином: чемпіоном стала команда з Шийківської ЗОШ, друге місце посіла команда Богуславської ЗОШ, третє – Ізюмської ЗОШ.

Кращими футболістами були визнані такі учні: Гунько Дмитро (Борівська ЗОШ №1), Савченко Олег та Савченко Яна (Ізюмська ЗОШ).

Команди-переможці змагань були нагороджені кубками та дипломами, а команди-призери та кращі спортсмени в номінаціях – грамотами відділу освіти і відділу з питань фізичної культури і спорту Борівської РДА.