Спорт

Відбулися районні спортивні змагання серед учнів шкіл району, присвячені Дню фізичної культури та спорту

Відбулися районні спортивні змагання серед учнів шкіл району, присвячені Дню фізичної культури та спорту

 17 вересня 2011 року  на базі Ізюмської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися   районні спортивні змагання, присвячені Дню фізичної культури і спорту.

До  програми районних спортивних змагань були включені:

 

естафета (склад команди 3 хлопці, 3 дівчини; учні 8-9-х класів);

міні-футбол серед юнаків та дівчат (окремо) (склад команд по 9 чол., учні 6-8 класів);

міні - футбол (юнаки, склад команди – 9 чол., учні 9-11-х класів).

У змаганнях з естафети брали участь команди з 7 загальноосвітніх шкіл району. У підсумку  змагань кращий результат показали учні Борівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, які і посіли І місце. Друге місце виборола команда Ізюмської ЗОШ І-ІІІ ст., третє – Шийківської ЗОШ І-ІІІ ст..

У змаганнях з футболу серед учнів старших класів брали участь  5 команд  з  чотирьох загальноосвітніх шкіл району. У підсумку змагань І місце посіла команда Борівської ЗОШ І-ІІІ ст.  №1, ІІ місце – Ізюмської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІІ місце – Піско-Радьківської  ЗОШ І-ІІІ ст..

У змаганнях з міні-футболу серед учнів - юнаків 6-8 класів брали участь 5 команд від загальноосвітніх шкіл району. У підсумку змагань І місце посіла команда Ізюмської ЗОШ І-ІІІ ст.,  ІІ місце – Першотравневої ЗОШ І-ІІІ ст., ІІІ місце – Борівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

У змаганнях з міні-футболу серед дівчат учениць 6-8 класів брали участь 5 команд від загальноосвітніх шкіл району. У підсумку змагань І місце посіла команда Ізюмської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІ місце – Першотравневої  ЗОШ І-ІІІ ст., ІІІ місце – Шийківської ЗОШ І-ІІІ ст..

Команди – переможниці були нагороджені грамотами відділу освіти та відділу фізичної культури і спорту Борівської районної державної адміністрації.

                Головний спеціаліст відділу освіти                         Віктор Мартинов