Официально

Розширена апаратна нарада

Розширена апаратна нарада

На розширеній апаратній нараді голова РДА Володимир Сенчук подякував усім, хто брав активну участь у Слобожанському ярмарку від нашого району: працівникам районного будинку культури, правлінню сільського споживчого товариства, селищному, сільським головам та іншим. Він зазначив, що наш район був достойно представлений, але необхідно прагнути до перемоги, а не лише брати участь у Великому Слобожанському ярмарку.

 

Про хід осінньо-польових робіт розповів начальник управління АПР Роман Стрельник. Силосні жнива вже завершено в усіх господарствах, які мають тваринництво, його закладено 21103 т, що вдвічі перевищує необхідну кількість. Станом на 20 вересня було обмолочено 4052 га соняшнику, середня врожайність становить 23 ц/га. Найвища врожайність насіння на даний час у сільгосппідприємствах «Ліс», «Джерело», «Рідний край».

Заплановано посіяти по господарствах району близько 12,5 тис.га озимих культур. За попередніми даними, план посіву буде перевиконано, на даний час посіяно 5575 га

Володимир Сенчук доручив Роману Стрельнику взяти під особливий контроль строки збирання пізніх культур і сівбу озимих, а також суворе дотримання сівозмін у сільгосппідприємствах.

Також голова РДА дав доручення створити групу, яка буде контролювати вилов риби, утворення несанкціонованих сміттєзвалищ і порушення умов проїзду по дорозі в районі дамби на Червооскільському водоймищі. Головою групи призначив заступника голови РДА Сергія Шутька, до групи входитимуть селищний голова, представники РВ міліції, ДАІ, головний лікар рай СЕС О.Бабарика.

На жаль, в районі трапляються випадки отруєння грибами, про що говорили на апаратній нараді головний лікар ЦРЛ Любов Віннікова і головний лікар СЕС Олександр Бабарика.

Голова РДА В.М.Сенчук дав доручення перевірити на наявність дикорослих грибів на територіях шкіл, дитсадків, а сільським та селищному голові проводити роботу серед населення, щоб вони дуже обережно поводилися з грибами.

Один комментарий на “Розширена апаратна нарада

  1. «Володимир Сенчук доручив Роману Стрельнику взяти під особливий контроль строки збирання пізніх культур і сівбу озимих» — мудре рішення.

Комментарии закрыты.