Поздравления

22 вересня – День партизанської слави

22 вересня – День партизанської слави

У День партизанської слави ми з великою вдячністю говоримо про мужність, стійкість та самовідданість. І ми вшановуємо всіх тих, хто подарував майбутнє нам та нашим нащадкам.

 

Відзначення цього свята є державним визнанням неоціненного внеску народних месників у велику Перемогу над фашизмом, відновленням історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали.

Найважчі та найжорстокіші випробування випали на долю нашого народу у роки Другої світової війни. Мільйони українців пройшли крізь це пекло і не скорилися.

Антифашистський опір Українського народу - це історія героїзму і жертовності наших батьків і дідів. Наш святий обов'язок берегти пам'ять про мужність оборонців і визволителів рідної землі.

З почуттям безмежної вдячності й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам антифашистського опору,  підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі. Низький уклін вам, дорогі ветерани, за вашу бойову звитягу й важку працю у повоєнні роки. Міцного вам здоров’я, довгих років життя!

Володимир СЕНЧУК.

Голова Борівської районної державної адміністрації.

Євген ЖУК.

Голова районної ради.