Люди твои, Боривщино

Її стежина веде до школи

Її стежина веде до школи

bienkoУ житті кожної людини є речі, які ніколи не знецінюються, не тьмяніють, не забуваються. Це – рідна земля, мамина любов, погляд учителя. Вчителі – добрі, мудрі люди, які сіють у юні душі зерна знань, добра, терпіння. Сьогодні ми хочемо розповісти про Вчителя з великої букви, чудового керівника і просто красиву жінку – директора Борівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Зінаїду Миколаївну Бієнко, якв 18 вересня відзначила свій 55-річний ювілей.

Ще з дитинства дівчинка полюбила математику і вже не уявляла собі іншої професії, ніж учитель. Тому одразу після закінчення школи вступила до Сло-в’янського педагогічного інституту і навчалася там за спеціальністю «вчитель математики і фізики». Тут же і знайшла свою долю – Миколу Івановича, студента цього ж інституту. Після закінчення ВУЗу отримала направлення в Борівську, тоді ще 8-річну школу. І ось уже 34-й рік кожного дня стежина цієї жінки пролягає до школи, щоб передавати учням свої знання, розкривати їх здібності і таланти, сприяти самовиявленню їхньої особистості.

А ще Зінаїда Миколаївна з 2003 року очолює колектив школи. У цей непростий час на плечі директора лягає дуже багато різних організаційних і господарських справ, але Зінаїда Миколаївна завжди вміє знайти рішення проблем, з кожним роком наша школа стає все красивішою, затишнішою. І дуже приємно було чути слова лікарів з м. Харків, які перевіряли дітей: «У вашій школі так затишно,  не кожна Харківська школа може зрівнятися». І в цьому велика заслуга нашого директора.

Шановна Зінаїда Миколаївна! Прийміть щирі вітання з 55-річчям! Ваш професіоналізм, багато-річна, послідовна та наполеглива праця є вагомим внеском у розвиток школи. Ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати з Вами і досягати разом професійних висот. Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищають  від негараздів, а в майбутньому  чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років. Живіть довго в щасті, багополуччі та при доброму здоров’ї!

КОЛЕКТИВ ПРАЦІВНИКІВ БОРІВСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТ.№2, ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ.