Авторское, Поздравления

Вітання

20 вересня - День фармацевтичного працівника!

Шановні фармацевтичні працівники!

Щиро вітаємо вас з професійним святом!

Важливою і значущою є ваша повсякденна, гуманна місія – забезпечувати людей ліками.

Ваш професіоналізм, вміння знаходити оптимальні рішення повертають людям здоров’я, додають впевненості у власних силах та віри в життя.

Переконані, що ваша відданість справі, фаховий досвід, глибокі знання і динамізм завжди поєднуватимуться із щирим співчуттям до людей, милосердям та благодійністю у кращих гуманітарних традиціях.

Нехай щастям і любов’ю наповнюється кожен день вашого життя, а праця на благо людей приносить задоволення і радість. Нових ідей і перемог, надійних партнерів і вірних друзів, процвітання, удачі і добробуту вам та вашим родинам.

З повагою, Віталій Кіян, голова Борівської районної державної адміністрації та Євген Жук, голова Борівської районної ради.

 

 

21 вересня – День працівників лісу

Шановні працівники лісового господарства району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята.

Ліс – наше найбільше природне багатство, запорука екологічної безпеки, пріоритетна складова народногосподарського комплексу. Збереження, дбайливе і раціональне використання цього безцінного національного скарбу – обов’язок не лише лісівників, а й громадськості, кожного жителя нашого району.

Велике спасибі вам, працівники лісового господарства, за невтомну працю та самовідданість. Сердечно бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, добра і достатку.

З повагою, Віталій Кіян, голова Борівської районної державної адміністрації та Євген Жук, голова Борівської районної ради.

 

22 вересня – День партизанської слави!

Шановні учасники партизанського й підпільного руху! Сердечно вітаємо вас з Днем партизанської слави!

Відзначення цього свята є державним визнанням неоціненного внеску народних месників у відновленні історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти загарбницьких військ.

З почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам антифашистського опору: колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі – усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками.

Низько вклоняємося вам і висловлюємо щиру подяку за ваш подвиг і перемогу, за розуміння й батьківську підтримку в побудові незалежної України, за активну участь у патріотичному вихованні підростаючого покоління!

Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, сімейного затишку та добробуту!

З повагою, Віталій Кіян, голова Борівської районної державної адміністрації та Євген Жук, голова Борівської районної ради.