Авторское, Общество

У райдержадміністрації

У райдержадміністраціїЩо «болить» калинівцям?

Голова райдержадміністрації Віталій Кіян провів черговий виїзний прийом громадян. Цього разу він пройшов в одному з найвіддаленіших сіл Борівщини - Калиновому. На сьогодні там проживає близько 180 чоловік. Проблеми, що хвилюють громадян, практично такі ж, як і в будь-якому невеличкому населеному пункті.

Але найголовніша з них, яка не сходить з уст кожного громадянина України, - відновлення миру на Луганщині та Донеччині. Коментуючи ситуацію в державі, Віталій Олексійович висловив сподівання на продовження домовленостей , які розпочаті у Мінську,прийняття відповідних законів та повне врегулювання збройного конфлікту. Йшлося і про можливість розміщення в Калиновому переселенців із зони АТО.

Сільський голова Анатолій Чорний повідомив, що і їхню сільраду не обминула хвиля мобілізації, сім`ям мобілізованих надається необхідна допомога, зараз матеріальної підтримки потребує сім`я Зої Булавіної, син якої ще у квітні мобілізований на захист України. Райдержадміністрація розглянула заяву жінки і виділила певну суму.

Відшкодовані також кошти завідуючій Калинівським ФАПом, яка особисто заплатила за виїзд флюорографа.

У ході невимушеної бесіди з калинівцями, піднімалися питання забезпечення балонами зі зрідженим газом. Тут були перебої, але цього ж дня газ в село привезли.

Жителі села стурбовані незадовільним водопостачанням. Для вирішення проблеми необхідно ремонтувати і водонапірну башту, яка давно протікає, і сам водогін. Потрібна допомога з боку керівництва СК «Восток», питання вирішується.

Не влаштовують калинівців відсутність у селі магазину промислових та канцелярських товарів, відміна колишнього автобусного маршруту Борова-Калинове-Ізюм. Є потреба у шкільному автобусі більшої пасажиромісткості, обкошуванні узбіч доріг, які заросли бур`янами.

Всі ці питання обговорюватимуться головою РДА з керівниками, які причетні до їх вирішення.

В ході візиту Віталій Кіян оглянув приміщення сільського клубу, фельдшерсько-акушерського пункту, колишньої школи, обговорив можливість завезення до ФАПу дров, виготовлення нових дверей для культосвітнього закладу, ряд інших проблем села.

Любов Мухіна.