Авторское, Общество

Спасибі людям, які зростили ліс

Спасибі людям, які зростили лісОсіння пора! Як заворожує вона своєю красою. Але найбільш чаруючим і гарним є осінній ліс. Тут так чудово, неначе в казці, хоча вже не чути веселих пісень пташок, а з дерев повільно опадає останнє листя, наче пофарбоване чарівним пензлем у жовтогарячий колір. Приємно йти доріжкою, коли під ногами лагідно шарудить різнобарвний килим осені. Осінь любить жовті, червоні, помаранчеві фарби, любить обсипати все золотом.

Ось в таку осінню пору, а саме в третю неділю вересня, відзначають своє професійне свято працівники лісового господарства.

Ліс дійсно справжній живий скарб нашої землі, це душа всієї планети. Його раціональне і розумне використання дарує людям тепло і затишок, а безконтрольна вирубка лісу несе в собі значні проблеми, які можуть торкнутися практично всіх. Люди ж, які професійно стоять на сторожі гармонії і порядку в лісовому господарстві, заслуговують глибокої поваги і високого авторитету.

Не один десяток років трудиться у Борівському лісництві Михайло Павленко. Завдяки його умілому керівництву, посадковий матеріал, що вирощують у теплиці, завжди життєздатний. Останнім часом на підприємстві перейшли до методу висаджування молодняку лісу із закритою кореневою системою. Молоді саджанці поливають, вносять добрива та обробляють від хвороб і шкідників Валерія Бухенко, Наталія Грималюк, Марина Бухало.

Вчасно, не зважаючи на час доби, у будні чи вихідні виїжджають на ділянку, аби знешкодити вогонь, працівники лісової охорони – спостерігачі Юрій Кулик та Юрій Бровко, тракторист Євген Авраменко, водії пожежного авто Микола Татарінов, Олександр Бухенко, Олександр Судаков, Олександр Лисенко, бійці пожежного авто Юрій Александров, Андрій Юшков, Микола Сотник, Сергій Чудний.

Добросовісно трудяться старші майстри лісу Олексій Бєлік, Роман Стрілець, майстри лісу Василь Руснак, Віталій Шевченко, Григорій Москіт, Микола Гуляєв, Анатолій Ковтунович, Сергій Шевченко. Не секрет, що від того як вчасно подається вся бухгалтерська звітність, залежить стабільність роботи підприємства. А з цим у лісництві ніколи не було проблем, бо тут працюють висококласні спеціалісти Валентина Стрельник і Алла Вінник.

- Я дуже вдячний всьому колективу та ветеранам: В.П.Клочку, В.І.Піхотіну, А.П.Вітченку за добросовісну роботу. Адже ви всі не байдужі до проблем лісового господарства, своєю працею і турботою сприяєте збереженню та примноженню лісу, - говорить лісничий Борівського лісництва Олександр Лисенко. - Створені вашими працьовитими руками зелені шати надійно захищають землю від водної та вітрової ерозії, сприяють екологічному та естетичному поліпшенню довкілля. Для нас та наших нащадків ліс завжди буде живим свідченням вашої самовідданої праці.

Щиро бажаю всім працівникам лісництва нових успіхів у праці, віри і наполегливості у досягненні поставленої мети. Міцного здоров’я, щастя, миру та достатку вам і вашим родинам!

Хочу подякувати за допомогу і співпрацю голові райдержадміністрації В.О.Кіяну, начальнику райвідділу міліції В.О.Куропятнику, начальнику Борівського районного сектору ДСНС О.Д.Вороніну.

Олена Колеснікова.

спасибі людям 3 спасибі людям 2