Авторское, Поздравления

Шановні борівчани!

Щиро вітаємо вас із 350-ю річницею з моменту заснування перших поселень на Борівщині!

Борівщина – це одне із наймальовничіших місць Слобожанщини, одне з найдавніших місць, яке поєднало в собі і ліси, і річки, Червонооскільське водосховище, родючі безкрайні поля та зелені балки, а також вдалу транспортну та залізничну розв’язку. Тож недарма місцеві жителі з любов’ю Борівщину називають «маленькою Швейцарією».

Той, хто хоч раз вдихнув в себе п’янкий аромат хвойного лісу, лугових трав, милувався краєвидами Червонооскільського водосховища вже ніколи не зможе забути красу нашого краю: того неповторного стану емоційного піднесення, почуття життєдайної сили, що переповнює серце і душу, що знову і знову, через роки, манить на нове побачення. Але головним скарбом Борівщини є її мешканці - добрі і привітні люди, які є гарними господарями на своїй землі, котрі, не знаючи втоми, своїми працьовитими руками, високими знаннями та шаленим ентузіазмом зробили все можливе заради того, щоб наш край розвивався і процвітав. Разом з вами, дорогі земляки, радіємо і ми успіхам, переймаємося його проблемами, і щиро віримо, що разом ми зможемо зробити його кращим, заможнішим, привабливішим.

З нагоди Дня заснування смт Борова прийміть сердечні слова вдячності за добрі справи і небайдужі серця, за щиру любов до рідного краю.

Впевненості і стабільності, миру і достатку, щастя і здоров’я вам та вашим родинам!

З повагою, Віталій Кіян, голова районної державної адміністрації та Євген Жук, голова районної ради.