Общество

Рятівники завжди прийдуть на допомогу

Рятівники завжди прийдуть на допомогу

rzpdКоли в дім приходить біда або людина потрапляє в небезпеку, на допомогу приходять працівники Служби цивільного захисту в Борівському районі.

Всі вони - професіонали, добре знають свою справу, сумлінно виконують службові обов’язки, поставлені перед ними завдання. Чіткість злагоджених колективних дій у роботі під час надзвичайної ситуації, висока майстерність та професіоналізм — ось далеко не повний перелік рис, характерних для рятувальників.

За 8 місяців цього року працівники Служби п’ять разів виїжджали на місця небезпечних знахідок - вибухонебезпечних предметів часів Великої Вітчизняної війни. З 15 виявлених таких предметів 6 - авіабомби. Страшно навіть уявити, що могло б статися, якби люди не викликали Службу цивільного захисту. Всі небезпечні знахідки були вивезені й знешкоджені.

Неодноразово їм доводилося рятувати взимку рибалок. Ця зима не була винятком - у с. Вище-Солоне врятували чоловіка, який провалився під лід.

Протягом цього року більше 20 разів виїжджали на виклик працівники Державної пожежної рятувальної частини. На жаль, двоє людей загинули від вогню ще до приїзду пожежних. Збитки від пожеж склали 77 тисяч гривень, але завдяки професійним, злагодженим діям рятувальників вдалося врятувати майна на суму більше, ніж  мільйон гривень.

У с. Піски-Радьківські на березі Червонооскільського водосховища від буревію нещодавно постраждали відпочиваючі - три величезних сосни впали на намети й пошкодили автомобіль. Зважаючи на непросту ситуацію, на місце пригоди зі своїми підлеглими виїжджав і начальник Служби цивільного захисту в Борівському районі Олег Воронін. Усім довелося  добре потрудитися, аби усунути наслідки негоди.

Вони готові виїхати на виклик в будь-який момент, адже розуміють, що доведеться рятувати найдорожче - людське життя. Ризикуючи своїм здоров’ям, а іноді й життям, вони не думають про себе, їхній девіз - запобігти, допомогти, врятувати. 

Тетяна ГУНЬКО.