Официально

Перспективи розвитку (вересень 2012 р.)

Перспективи розвитку

persrozВіктор    Остапчук:   «Будувати   нове, повноцінно   наповнюючи    кожен   день    життя!»

Більше півсотні зустрічей провів в серпні та на початку вересня кандидат в народні депутати України, начальник Південної залізниці, Герой України Віктор Миколайович ОСТАПЧУК зі своїми виборцями в Борівському, Ізюмському, Куп’янському, Шевченківському районах, містах Ізюмі та Куп’янську.  Варто відзначити, що кожна така зустріч була продуктивною.

«У мене вже склалося бачення перспектив розвитку округу, - підкреслив Віктор Миколайович на одній із таких зустрічей з виборцями. Я як керівник Південної залізниці та депутат Харківської обласної ради завжди допомагав і працівникам залізниці, і жителям багатьох населених пунктів, і школам, клубам, бібліотекам. Такої ж позиції буду дотримуватися і у своєму виборчому окрузі». Кожен, хто добре знає керівника Південної, може підтвердити, що у нього слово не розходиться з ділом.

Вже зараз  над комплексним планом розвитку округу розпочала  свою роботу ініціативна група, створена із висококваліфікованих фахівців за активної участі  Віктора Миколайовича Остапчука .

«Спілкуючись з виборцями особисто та отримуючи численні звернення, я складаю для себе чіткий перелік нагальних проблем мого виборчого округу, які потребують невідкладного вирішення, - ділиться своїми враженнями Віктор Миколайович Остапчук. – Частину цих проблем можна і потрібно вирішувати на місці та власними силами. Але велика кількість проблем вимагає розгляду на значно вищих рівнях – обласної влади,  республіканських владних структур. Сподівання людей ще більше зміцнюють моє переконання в тому, що рішення балотуватися до Верховної Ради України було вірним. Я впевнений, що саме працюючи у Верховній Раді, зможу реально допомогти більшості людей у своєму виборчому окрузі. Більше того, всі побажання та пропозиції виборців знайдуть своє відображення в кінцевій редакції моєї передвиборчої програми».