Общество

Урок музики від Дмитра Малікова

Урок музики від Дмитра Малікова

malikovМинулого тижня діти з Борівського, Ізюмського, Куп’янського і Шевченківського районів з’їхалися до Будинку культури імені Кошелєва смт.Ківшарівка, щоб взяти участь в інтерактивному шоу «Урок музики», яке провів народний артист Росії Дмитро Маліков. Серед почесних гостей – голови чотирьох ра-йонних держадміністрацій. Таке свято музики стало можливим завдяки підтримці народного депутата, Героя України Віктора Миколайовича Остапчука. Він, зокрема, привітав дітей, побажав хорошого настрою і любові до музики.

- У свій час я теж закінчив музичну школу, - сказав, звертаючись до дітей і їхніх батьків, Віктор Остапчук.        - На жаль, у наш час не було таких майстер-класів. ... Я захоплююся серйозною громадянською позицією Дмитра Малікова. Не всі знають, що Дмитро заснував фонд «Проникаючи в серце» і допомагає дітям зі слабким слухом і зором. Що ж до його проекту «Уроки музики», то дуже добре, що зірка першої величини проводить зустрічі з нашими дітьми, підтримує їхні прагнення займатися музикою. Це гідно захоплення і наслідування.

Того дня у великій залі БК «ніде було яблуку впасти», і всі з нетерпінням чекали виходу на сцену улюбленого співака і композитора.

Щоб ближче познайомитися з присутніми, Дмитро розповів дітям про себе, своє дитинство, презентував свій новий фортепіанний альбом під назвою «PANACEA», музику, яка зцілює.

Перші виступи на великій естраді відбулися в червні 1988 року, у «Новорічному вогнику» 1989 року Дмитро представив свою нову пісню – «До завтра», яка й до сьогодні вважається його «візитною карткою».

22 листопада 1999 р. Дмитру Малікову присвоїли звання «Заслужений артист Росії». Цього року він відзначає ювілей – 25 років на сцені.

Під час майстер-класу школярі були не лише глядачами, а самі брали активну участь у шоу. Представники шкіл названих районів співали, грали на фортепіано, скрипці, акордеоні. Від нашого району безпосередню участь у концерті взяла учениця Борівської музичної школи Вероніка Мостова (педагог Алла Буряк). Вона заспівала пісню Дмитра Малікова «З днем наро-дження, мама» і отримала високу похвалу від заслуженого артиста Росії. До речі, напередодні Вероніка разом з Дмитром Маліковим взяла участь у великому концерті, присвяченому Дню міста Куп’янськ.

Юна артистка поділилася своїми враженнями від спілкування з Дмитром: «Спочатку я одночасно і боялася, і хотіла зустрічі з народним артистом Росії. А коли зустрілися, зрозуміла, що він - добра, чуйна людина, професіонал своєї справи. Дмитро Юрійович уважно прослухав пісню у моєму виконанні і не зробив зауважень, йому все сподобалося, і після першої ж репетиції я взяла участь у концерті».

Всі учасники «Уроку музики» отримали подарунки від Дмитра Малікова:  книжки про музику і диски фортепіанної музики. А трьом ученицям Ку-п’янських музичних шкіл і Вероніці Мостовій вручив  дорогі мобільні телефони.

«У суєті нашого світу потрібно зробити великі зусилля, щоб зупинитися, прислухатися до неспішного перебігу музики і до свого внутрішнього голосу. Та все ж спробуйте зробити це, і ви відчуєте, як ця музика вам відповість і, можливо, принесе ті емоції, яких так не вистачає на даний момент. Ви зрозумієте, що у світі все-таки є гармонія, добро і любов», - сказав на закінчення зустрічі Дмитро Маліков.

Олена КОЛЕСНІКОВА.