Официально

У райдержадміністрації 11.09.2012

У райдержадміністрації 11.09.2012

11 вересня у райдержадміністрації відбулася розширена апаратна нарада, яку провів голова Борівської районної державної адміністрації Микола Кравцов.

Бюджет за 8 місяців

Про наповнення зведеного бюджету району доповіла заступник начальника фінансового управління РДА Лариса Широбокова. За 8 місяців надійшло 8 млн. 600 тис. грн., що становить 104,3% до передбаченого бюджетом. Районний бюджет виконано на 102,6%, селищний - на 109%, сільські - на 102%. Не виконано бюджет по Ізюмській, Піско-Радьківській і Підлиманській сільських радах.

27 тис. грн. становлять втрати  бюджету по податку на доходи з фізичних осіб, 385 тис. грн. - податку за землю. 

Заслухавши доповідача, голова райдержадміністрації Микола Кравцов наголосив на тому, що наповнення бю-джету для селищного та всіх сільських голів має бути одним із головних завдань у роботі.

Новий навчальний рік

Про функціонування закладів освіти в новому навчальному році розповів в.о начальника відділу освіти РДА Олександр Галицький. Він зазначив, що в районі працює 14 загальноосвітніх шкіл, навчально-виховний комплекс, 9 дошкільних навчальних закладів, 2 позашкільних. Навчанням охоплено 1627 дітей, з них 160 першокласників, 123 учні навчаються в 10-му класі, 419 дітей відвідують дошкільні навчальні заклади. Позашкільною освітою дітей охоплюють Будинок дитячої та юнацької творчості і Дитяча юнацько-спортивна школа. Всі заклади освіти забезпечені педагогічними працівниками.

Протягом червня-серпня в усіх закладах освіти проводився поточний ремонт. У Піско-Радьківській ЗОШ, Підлиманській ЗОШ і Піско-Радьківському ДНЗ з метою впровадження енергозберігаючих технологій за позабюджетні кошти встановлено металопластикові вікна. Потреба у вугіллі - 880 тонн, до кінця року необхідно 592 тонни твердого палива, на даний час є 396 тонн. До кінця вересня  вугілля буде завезено в необхідній кількості.

Підсумовуючи питання підготовки закладів освіти до нового навчального року, голова РДА Микола Кравцов відзначив, що в цьому році для підготовки шкіл і дитячих садочків вдалося зробити чимало - в першу чергу, завдяки допомозі батьків, педагогічних колективів, керівників сільгосппідприємств, працівників Південної залізниці. Вирішено проблеми, які потребували значних витрат,  із водопостачанням, покрівлями, котельнями.

В цілому всі заклади до навчального року добре підготовлені.