Общество

Рейд «Урок» 2013

Рейд «Урок»

Всеукраїнський захід «Урок», який проводить служба у справах дітей районної державної адміністрації спільно з відділом освіти, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, кримінальною міліцією у справах дітей, триває з 19 серпня по 25 жовтня 2013 року. Під час рейду проводяться обстеження умов проживання та виховання дітей у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах, у сім’ях опікунів (піклувальників); відвідуються сім’ї, де на вихованні є діти, схильні до систематичних пропусків занять. 

Метою рейду «Урок» є: виявлення дітей, які без поважних причин не приступили до занять з початку нового навчального року; вжиття заходів для повернення їх до навчання; усунення причин і умов, внаслідок яких діти не будуть охоплені навчанням; проведення профілактичних бесід щодо роз’яснення вимог чинного законодавства про обов’язкову середню освіту; притягнення батьків за неналежне виконання батьківських обов’язків до адміністративної відповідальності; а головне - забезпечити, щоб кожна дитина сіла за парту і почала свій навчальний рік.

          Служба у справах дітей просить усіх, кому стануть відомі факти щодо бездоглядності дітей, пропусків ними занять у школі, звертатися до служби у справах дітей райдержадміністрації за адресою: вул. Леніна,1, кім.48 або за тел. 6-13-34.

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ БОРІВСЬКОЇ РДА.