Общество

ім`я нашого земляка — в історії кооперації

ім`я нашого земляка - в історії кооперації

DUDNIK9 вересня відзначила свій ювілей людина, чиє ім’я увійшло в історію кооперації Харківщини й, зокрема, Борівського району.

65 років виповнилося Олександру Степановичу Дудніку. Його життєвий шлях розпочався в Боровій, тут же ходив до школи, після закінчення 8 класів вступив до Харківського кооперативного технікуму. У 1963 році Олександра призвали до армії. Після служби влаштувався на перше робоче місце в м. Стороженець Чернівецької області. В 1970 році вирішив поєднати свою долю з Любов’ю - дівчиною, з якою навчався в технікумі. Молода сім’я переїхала в Борову. Олександр Степанович був прийнятий на посаду товарознавця Борівської райспоживспілки, через деякий час - інструктором. Отримав вищу освіту в Полтавському торгово-еконо-мічному інституті й одразу був призначений першим заступником голови прав-ління Борівської райспоживспілки Пилипа Дмитровича Горенка, який став для Олександра Дудніка не тільки  наставником, порадником, а й другом.

  Кооперація Борівського району завжди була серед кращих, район неодноразово отримував нагороди різного рівня. І в цьому, звичайно, заслуга Олександра Степановича Дудніка, який очолював кооперацію району з 1986 року по 2012 рік. Йому висловлювали довіру, обираючи його членом правління Облспоживспілки - більше 10 років він обіймав цю посаду. Тричі він був депутатом Борівської районної ради, вдруге обраний депутатом Борівської селищної ради. Тож впевнено можна стверджувати, що Олександр Степанович - шанована, авторитетна людина.

З усіх пір року Олександр Дуднік найбільше любить осінь: можливо, тому, що на початку осені святкує День народження, а вітати  його завжди приходить  багато друзів, знайомих.

Величезна кількість гостей зібралася, щоб поздоровити ювіляра з 65-річчям, сказати йому теплі слова, побажати всього найкращого.

Колектив редакції ра-йонної газети «Трудова слава» приєднується до всіх привітань і від щирого серця бажає Вам, Олександре Степановичу:

    Хай кожен день

  Ясніє небом чистим,

Світанки сяють,

              Скупані в росі,

У серці радість

      Розквіта іскриста,

І мрії хай збуваються усі.

Тетяна ГУНЬКО.