Люди твои, Боривщино

Володимир Михайлович Шерстюк

Володимир Михайлович Шерстюк

20 вересня свій День народження святкує Володимир Михайлович Шерстюк. Він народився і виріс в мальовничому селі Піски-Радьківські. Після закінчення школи навчався на водія в м. Куп’янську. У 1986 році його призвали в армію. 3 місяці навчання, а потім – Афганістан. За відмінну службу він отримав свої перші нагороди.

ppp

Повернувшись із Афганістану, влаштувався на роботу в КСП „Червоний маяк” і вступив до Харківського аграрного інституту ім. Докучаєва. У 1996 році Володимиру Михайловичу запропонували очолити Піско-Радьківський психоневрологічний інтернат. Протягом 15 років його керівництва в інтернаті багато чого змінилося. Підопічні отримали можливість займатися спортом на облаштованому спортмайданчику, у вільний час вони люблять співати під караоке. Серед них є багато гарних співаків, свої таланти вони демонструють під час свят у своєму селі, їздять на концерти в інші села. Щоб меню підопічних було корисним і смачним, в інтернаті розводять худобу, а щоб утримувати її, є своя земля, своя техніка. За вміле керівництво, дбайливе піклування про підопічних директора Піско-Радьківського психоневрологічного інтернату Володимира Шерстюка неодноразово нагороджено Грамотами, Подяками, Почесними відзнаками обласного керівництва, Борівської райдержадміністрації, районної ради.

Про його добре серце, чуйність знають не тільки в Пісках-Радьківських, тому невипадково жителі району підтримали його кандидатуру в депутати районної ради.

Тож нехай, Володимире Михайловичу, Ваші добрі справи, вдячність людей, яким Ви допомагаєте, дарують Вам натхнення, радість. Бажаємо Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, успіху в усіх справах.

Хай серце Ваше завжди щедрим буде

І широко відкритим для людей,

Хай молодеча сила сповнить груди,

Додасть наснаги і нових ідей.

Хай щастя завжди супроводить Вас,

Людська повага й шана не минають,

А Вашу мрію й працю повсякчас

Лиш визнання вінчають!

Володимир СЕНЧУК.

Голова Борівської районної державної адміністрації.

Євген ЖУК.

Голова районної ради.