Общество

«Молоді регіони» — за чисте довкілля

«Молоді регіони» -  за чисте довкілля

subotПриємно відзначити, що молодь Борівщини завжди бере активну участь у благоустрої нашого району. Облаштування пам`ятників, прибирання на березі Червонооскільського водосховища, встановлення на узбіччях доріг, на пляжах попереджувальних знаків - це лише частина робіт, які молоді хлопці й дівчата, члени районної організації «Молоді регіони» виконали цього року. Вони з великою відповідальністю завжди ставляться до благоустрою району, працюють на совість, адже хочуть бачити своє селище, села району чистими й красивими.

 За ініціативи голови Борівської районної державної адміністрації Миколи Кравцова, за участі депутата Харківської обласної ради Сергія Федченка члени районної організації «Молоді регіони», члени районної організації Партії регіонів, учні Борівської ЗОШ №1 провели благоустрій шкільного футбольного поля. В результаті поле було вирівняно, підсипано землю, проведено розмітку, висаджено газонну траву, також наведено порядок на прилеглій до поля території.

С некоторой работой не справишься сам - не хватает знаний, навыков или сил. Тогда придется нанимать специалистов, а их работу оплачивать. В экстремальной ситуации, когда нет денег, а они срочно нужны, поможет автоломбард: нужную сумму получите уже через 2 часа, а машина будет находиться на охраняемой закрытой стоянке. Выкупаются не только авто любой марки и года выпуска, но и мотоциклы, катера, грузовики, краны и другая спецтехника. Заявку на кредит можно отправить с сайта.