Общество

Голос України – наш земляк Іван Ганзера!

Голос України – наш земляк Іван Ганзера!

Починаючи з 22 травня, кожну неділю рівно о 8 годині вечора тисячі людей кидали всі справи і завмирали перед екранами телевізорів, щоб дивитися на каналі 1+1 проект „Голос країни”.

На мою думку, вперше телепроект вийшов таким цікавим і всенародним. Всі його учасники були талановитими, з кожним своїм виступом вони все більше завойовували симпатії глядачів, ставали більш артистичними, змінювалися просто на наших очах. Важко уявити, що простий сільський хлопець, наш земляк з с. Калинове, Іван Ганзера теж виступав на великій сцені проекту, спілкувався із зірками естради, просто неможливо повірити в те, що саме він став Голосом України.

 

І не тому, що він цього не заслужив, його талант насправді мав бути визнаний давно, просто до самого фіналу шоу не вірилося, що все буде по-чесному. Іван вже багато разів пробував свої сили в різних проектах, але чомусь ніхто не хотів помічати його талановитість, щирість, безпосередність. Це, звичайно, засмучувало хлопця, надія про виступ на великій сцені згасала з кожним днем. Випадково почувши про кастинг на шоу „Голос країни”, він вирішив спробувати востаннє. І доля подарувала йому сюрприз – Івана запросили на шоу. Жителі Борівського району шоу дивилися з пультом в одній руці (щоб зробити голосніше, коли на сцену вийде Іван) і з мобільним телефоном у другій, щоб відіслати якомога більше смс в підтримку талановитого земляка. Всі ми протягом проекту раділи разом з Іваном і з кожним разом все більше вірили в його перемогу. Ще більше зігрівала серце думка про те, що за Івана Ганзеру, крім земляків, вболівало багато жителів із усіх міст України. Він став   улюбленцем народу, а отже, отримав шанс на перемогу. Звичайно, велика заслуга в тому, що Іван став Голосом країни, його тренера Діани Арбєніної.

v1Вона не просто готувала його до виступів на сцені, вона, як і більшість телеглядачів, вболівала, ні, боліла ним, його долею, майбутнім. І ось тут Івану, здається, також пощастило, що він обрав її з чотирьох тренерів, які обернулися, почувши його голос на „сліпому” прослуховуванні. Чудово підібраний пісенний репертуар, голос Івана, що проникав у кожну клітинку тіла, бентежив, заворожував – звичайно, він не зміг залишити байдужими більшу половину українців. Від самого початку й до фіналу він був лідером голосування глядачів. З першого й до останнього ефіру його підтримував батько.

„Наша мрія збулася. Ми разом з татом йшли до перемоги, без нього я б не зміг її вибороти”, - сказав Іван у одній з телепередач після фіналу проекту. Звичайно, це перемога і мами Івана Ганзери, й інших рідних, близьких людей, які не змогли поруч з ним стояти на сцені у тріумфальний момент, але серцем вони були поруч із ним. Протягом усього проекту його підтримувала вчитель музичної школи Валентина Невмирич, саме їй вдалося закласти „фундамент” в талановитого хлопця. Уявляю, як зраділа вона, коли дізналася, що навчала та виховувала Голос країни. А ще всі ці дні й ночі від початку проекту до оголошення підсумків були безкінечними для його подруги Тетяни Шаправської, з якою він не раз виступав на сцені Борівського будинку культури, бо вона теж палко його підтримувала під час виступів, і не тільки перед екраном телевізора, а й у студії під час прямих телеефірів.

Тетяна поділилася своїми враженнями від шоу: „ Я знаю Ваню давно, він дуже талановитий хлопець. Мені було шкода, що йому не вдавалося реалізувати свою мрію – виступити на великій сцені. Чесно кажучи, ніколи не вірила в телешоу, вважала, що шоу-бізнес – це для багатих, а не для простих людей із глибинки. Тому, як і Ваня, кожного разу думала, що його виступ на сцені проекту – останній. Але для мене він вже був Голосом країни, і я раділа з того, що нарешті здійснилася його мрія – його почули й побачили тисячі глядачів. Дуже вдячна Вані, що він запросив мене на прямий ефір. Це було фантастично! Коли Ваня виходив на сцену, змінювалася атмосфера, глядачі немовби завмирали, ловили кожен звук, кожен його жест, погляд. На останньому ефірі в мене виплигувало серце, з нетерпінням чекала підсумків голосування, і коли їх оголосили, в моїй душі запалав вогник віри. Вперше я повірила в шоу, в те, що мрії збуваються. Дуже рада, що Ваня взяв участь у цьому проекті, обіцяю, що завжди його підтримуватиму. Найближчим часом збираюся організувати фан-клуб Івана Ганзери й обов’язково ходитиму на всі його концерти.”

Наш кореспондент Олена Колеснікова зв’язалася з Іваном по телефону, щоб привітати його з перемогою. Він передав слова подяки усім землякам за те, що підтримували його протягом усього проекту. Попереду в нього багато роботи, великі плани, до Нового року на студії­­ Universal, з якою у нього тепер підписано контракт, має записати сольний альбом.

v 

Ми щиро вітаємо Івана з такою грандіозною перемогою і бажаємо подальших успіхів на великій сцені!

Тетяна ГУНЬКО.

Один комментарий на “Голос України – наш земляк Іван Ганзера!

  1. Так наш Ваня справжній Голос країни, він заслуговує на всесвітне визнання. Так тримати!!!!

Комментарии закрыты.