Официально

Піклуючись про майбутнє

Піклуючись про майбутнє

depos1Діти - це наше майбутнє, і від того, яку освіту вони отримають, безпосередньо залежить добробут кожної родини і велич нашої країни. Піклуватися про дітей і брати участь у формуванні майбутнього країни - надзвичайно величезна відповідальність і великий привілей, який доступний кожному з нас. І ця турбота дуже важлива для наших дітей.

За традицією, новий навчальний рік розпочався з Дня знань - загального свята для всіх: і для дітей, і для батьків. Особливо урочистим цей день є для тих, хто  вперше почув свій шкільний дзвінок  і вступив у  нове життя цікавих відкриттів і захоплюючих занять.

Тому суспільний непо-літичний рух «Соціальний Рух поваги», переймаючи славні традиції турботи про підростаюче покоління ініціатора Руху, депутата Харківської обласної ради Віктора Миколайовича Остапчука та Південної Залізниці *, проводить цілу низку конкретних кроків, які виявляють  повагу до нашого майбутнього, до  наших дітей.

У цьому році більше трьох тисяч запрошень було розіслано в загальноосвітні школи Борівського і інших районів Харківщини. І ось в погожий осінній день Мала Південна, як гостинна господиня, радісно зустрічала в своїх «володіннях» школярів Ізюмщини: першими гостями юних залізничників стали хлопці й дівчата зі школи № 12.

Інструктори та юні залізничники підготували для дітей цікаву розважальну програму, розраховану на цілий день, в якій були і захоплюючі екскурсії, і пізнавальні бесіди. З інтересом гості вислухали і захоплюючу розповідь юних залізничників про те, що на Малій Південній вони не тільки цікаво проводять дозвілля, а й серйозно освоюють 11 професій, щоб з часом стати гідною зміною нинішніх за-лізничників Південної.

В якості привітання з Днем Знань активісти Руху подарували першокласникам району шкільні набори та допомогли школам підготуватися до початку навчального року. І це - тільки старт руху поваги. У його рамках передбачено цілий ряд корисних і радісних подій і заходів, завдання яких - не тільки дарувати турботу й увагу, але й розкривати таланти, виховувати в наших дітях прагнення до творіння, творчості,  добрих справ. Найближчим часом у рамках «Соціального Руху поваги» до молодших школярів району приїде казка. Серед школярів середнього та старшого віку будуть проводитися конкурси, олімпіади, творчі, соціальні, освітні та спортивні змагання.

Активісти «Соціального Руху поваги» бачать наше майбутнє як майбутнє відповідальних, активних творців, тому прагнуть зробити все можливе, щоб виховати в дітях ці якості.

depos2«Віддаючи дітям частинку своєї любові, Ви даруєте їм радість і щастя, роблячи навколишній світ в очах дітей добріше і краще. Давайте разом дарувати дітям радість і усмішки, робити наше суспільство кращим, а майбутнє - світлішим і яскравішим. Адже немає на світі нічого прекраснішого, ніж посмішка дитини», - сказав на святкуванні Дня знань начальник Південної залізниці Віктор Остапчук.

Для довідки: * Ще до революції за кошти Південної утримувалися  29 залізничних шкіл, в радянський період у її складі  було 76 шкіл, розташованих у містах і селах Харківської, Полтавської, Сумської і Бєлгородської областей. Ця традиція дбайливо підтримується колективом Південної і зараз. Починаючи з 1940 року,  за ініціативою працівників Південної магістралі, почала свою славну історію краща дитяча залізниця України Мала Південна, яка з роками стала справжньою школою підготовки молодих кадрів. Сьогодні Південна дорога всебічно підтримує десятки шкіл, інтернатів і дитячих садків. Допомагає їм з ремонтом, придбанням оргтехніки, спортінвентаря, меблів, і, що дуже важливо, - піклується про патріотичне виховання та духовний розвиток юних громадян України.

 Когда выпадает уникальная возможность улучшить свое будущее, но нет необходимых финансов, поможет кредит под заставу машины: оформление за 2 часа, низкая процентная ставка, высокие суммы (до 90% от цены авто на рынке). Действуйте быстро - никакой тягомотины, справок о доходах или финансовых поручителей.