Общество

Моє село — краплиночка на карті

Моє  село -  краплиночка  на  карті

Малесеньке, та все – таки моє…

 pidv1Саме такими словами почалося свято села Підвисоке, що відбулося 24 серпня біля сільського Будинку культури.

 Ще задовго до початку програми свята тут стало гамірно й людно. Відчувалося, що цей день чекало все село. До початку урочистої частини можна було переглянути історію свого села, огляд якої підготувала і оформила бібліотекар Г. В. Татаріна. Поряд зі стендом історії -  ошатні дерев’яні церкви і казкові скриньки, виготовлені Лукашковим В. І. Це розпочиналась виставка виробів майстрів народної творчості. Милували око сільські етюди, вишиті Любою Т. В.

 Коли всі ознайомились із представленими роботами, розпочалась урочиста програма. Ведучі надали слово Підвисочанському сільському голові Чорному А. О. Оплесками зустріли виступ, у якому Анатолій Олександрович вітав односельчан. Приємним сюрпризом для всіх стало нагородження найкращих працівників усіх сфер сільського життя. В  цей  день  побажали  всього  найкращого      ювілярам. А найменші громадяни села – новонароджені - отримали в подарунок іграшки. До привітань сільського голови приєдналися працівники Південної залізниці.

 Після урочистостей та концерту всі ласували кашею і шашликом.

pidv2 Дуже приємно було спостерігати за малечею, яка малювала на асфальті до пізньої пори. А коли на землю прийшов вечір, у повітрі замерехтіли вогні святкового феєрверку, який зустріли гучно та радісно. До пізньої ночі продовжувалось свято. Всі, від малого до старого, розважались на дискотеці,  лунали запальні пісні у виконанні Тюті Андрія та Купріянова Олександра,  бажаючі брали  участь у конкурсах та іграх.

 Всі жителі вдячні тим, хто допоміг в організації цього свята: Підвисочанському сільському голові Чорному А. О. та  спонсорам Крилевському І. І., Мнацаканяну Д. А., Шевченку В. М.

 Всі присутні добре відпочили та отримали заряд позитивної енергії.