Поздравления

14 вересня – День фізичної культури і спорту

        14 вересня – День фізичної культури і спорту

  Сердечно вітаємо спортсменів, тренерів, учителів фізкультури, організаторів і учасників  масового фізкультурного руху та всіх активістів спорту з Днем фізичної культури і спорту. Цей День сприймається в суспільстві як свято здоров’я, краси, гарту і молодості. Спорт, регулярні заняття фізкультурою — це здоровий спосіб життя, до якого долучаються тисячі, мільйони наших співвітчизників. І особливо приємно усвідомлювати, що наше молоде покоління все більше й більше захоплюється активними заняттями спортом.

       Зичимо усім міцного здоров’я та успіхів у справі розвитку фізичної культури і спорту. Бажаємо вдалих стартів і переможних фінішів на спортивних аренах, а в житті — хай вам просто щастить у всьому.

         15 вересня – День працівників лісу 

           День працівників лісу — не лише професійне свято, яке за традицією відзначаєтеся золотої осені. Це, можна сказати, своєрідний іспит совісті для наших співвітчизників у самооцінці ставлення до рідної природи і до лісу.

           Шановні працівники лісу Борівщини! Прийміть в цей чудовий, осінній день найщиріші слова вітання з професійним святом. Хай він для вас, як і в інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу.

           Бажаємо, щоб це свято принесло у ваш дім щастя і здоров’я, злагоду й достаток, успіх та задоволення від праці.

     17 вересня – День рятівника                                                

         Шановні працівники державної служби з надзвичайних ситуацій та ветерани цивільного захисту Борівщини!

         Прийміть найщиріші вітання у день вашого професійного свята! Воно об’єднує людей мужніх – пожежників, працівників аварійно-рятувальних формувань і служб цивільного захисту. У мирний час ви цілодобово підтримуєте постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом, стихією, захищаєте національні багатства держави.

         Ви завжди на варті. У будні чи свята ви, ризикуючи собою, завжди готові прийти на допомогу заради найціннішого скарбу – життя людей.

         Тож нехай мир і злагода панують у ваших домівках. І якими б складними не були завдання, завжди повертайтеся додому живими та здоровими!

З повагою,

Микола КРАВЦОВ.

Голова Борівської райдержадміністрації.

Євген ЖУК.

Голова районної ради.